Lenormand na 5.4.2017


PÁN – BYLINY – LEV

+ DÁMA – ČERNÁ KOČKA

První situace se týká vám mužů a pro ženu je karta pán její partner, milenec, manžel… je to muž, který je jejímu srdci nejblíže. Tento muž ukončil jeden cyklus svého života a vstupuje do druhého. Nebojí se, je připravený se vzniknou situací a nebo i s životem jako takovým bojovat, svoji hlavu nese hrdě jako lev, možná i právě díky jemu, tak jako lev stojí na výsluní a nebo se tam se svoji vlastní hrdostí chce dostat. Lev ten hovoří o čestném chování, moci a velkorysosti.

Druhý řádek se týká pro změnu nás žen a opět jako kdyby nám přes cestu přeběhla černá kočka, nemusí se dařit tam, kde by jsme to čekali. Možná si také v nějaké situaci a nebo s určitou osobou hrajeme na hru kočky s myší. Kočka myš uloví, ale hned ji nezakousne, nechává ji běhat mezi svými packami, má ji stále pod kontrolou a až jí to přestane bavit, tak ji v nečekaném momentě zakousne. Také řada nás žen může mít kočku jako domácího mazlíčka, může nás dnes provázet, může nám např. pomáhat transformovat naši negativní energii v pozitivní, můžeme s ní komunikovat….

Když se na karty podívám znovu, tak první řádek hovoří o naši mužské (jang) energii a druhý o naši ženské (jin) energii. Možná se snažíme jak ten muž začít znovu a s hrdostí, ale nejde nám plně potlačit naše jemnější, něžnější, ženská část našeho já. Tady nezáleží na tom, zda jsme muž a nebo žena, máme v sobě obě tyto části v menší či větší míře. Připadá mi to jako boj: naše hrdost versus taková ta ženská hra, možno i hrdost s hrou dohromady a toto skloubit a sladit je velké umění. Ale každopádně jde o to, vyjít z této hry s hrdostí a bez poskvrny.

S láskou Saxi