Lenormand na 5.4.2019


Dnešní den byl pro mě takový nemasný neslaný, bez náboje, absolutně nic se nedělo a vše stálo na místě. Proto jsem se snažila rozproudit věci, které jsou pro mě důležité, udělala jsem pro to maximum, ale dnes zatím bez výsledku. I takové dny jsou, vše chce trpělivost. Na pátek jsem vyložila z Pagan Lenormand a teď ke kartám:

KLÍČ – DŮM + JEZDEC – STROM

Klíč hodně vnímám s vyřešením daného problému. Klíč je něco co máme v ruce a čím dokážeme zavřít jedny vrátka a zároveň otevřít nové. Je to naše taková jistota, jak v životě, v zaměstnání, partnerství a nebo čímkoli jiném. Dnes se prostě cítíme v bezpečí. Dům vedle je opět stabilní karta. Ano, někdo opravdu může být celý den zamčený doma, jiný obdrží klíče od domu, získá nějakou nemovitost. A jiný zdárně vyřeší nějakou věc, dostane se do cíle a tím zajistí svému životu určitou stálost. Ostatně obě karty hovoří o jistotách v našem životě, dům o pevném zázemí, rodinném krbu, stání pevně na vlastních nohách a klíč toto tvrzení utvrzuje. Máme prostě to své jisté. I když zde vnímám opět takový stereotyp, nemasné, neslané, ale něco co nám nikdo nemůže vzít.

Jezdec přináší do našeho života nové zprávy, dává věci a situace do pohybu. Tím pádem zde věci sice rozproudíme a tím náš život překleneme do takového klidného a stabilního bodu. Občas tato kombinace karet je radou, že si máme zaběhat a nebo zajezdit na kole, udělá nám to jenom dobře na zdraví. Energeticky strom i dům, obě karty sice značí stabilitu, ale zároveň hovoří o neměnnosti. Proto, když se nám něco podaří rozhýbat, pak tato záležitost je na trochu déle, věci totiž mohou začít stagnovat. Strom je o vytrvalosti a o odolnosti a tu my máme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde