Lenormand na 5.6.2019


Tyto dva týdny jdoucí po sobě jsou pro mě opravdu zvláštní, opět mi připadá jako kdyby se vše okolo mě zastavilo. Na jednu stranu mi to vyhovuje, mám čas na jiné věci, které bych musela opět odkládat. Říkám si, že to přesně tak má být, že ten čas mám využít přesně k tomu, k čemu ho teď využívám. Vše tak krásně do sebe zapadá. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířené verze Geja Lenormand. A teď ke kartám:

KVĚTINY – DOPIS 

+ RYBY – LIŠKA

A a je to tady. Úplně mi to připomíná klasickou situaci, kdy se k nám dostane hodně příjemná zpráva, možno jen přislíbení něčeho a nebo se zde jedná o určitou naději v to, že se naše situace zlepší. A co my pak uděláme? Začneme utrácet a za úplné zbytečnosti. Ryby s liškou hovoří o špatném vztahu a špatném zacházení s penězi. Vrátím se opět k začátku. Květiny hovoří o všem krásném co si v životě dokážeme jen představit, jako je láska, štěstí, romantika, spokojenost… Květiny popisují příjemné setkání a příjemnou většinou ženskou společnost. S květinami je nám tak úžasně, že můžeme až skákat k nebesům. Energeticky s dopisem jsme šťastni a spojeni v té naši všednosti, kdy věci neřešíme nijak do hloubky a prostě je necháváme plynout. To štěstí u mnohých bude plynout z určité informace, drbu a nebo zprávy, která se k nim dostane. Mohlo by se zde jednat např. i o nějakou písemnost jako je smlouva či dohoda. Na první pohled naše situace vypadá opravdu nádherně.

Ale zde pozor. V nejlepším případě nám hrozí že to úplně zbytečně přeženeme jen s alkoholem. Jinak ryby zde charakterizuji přímo naše majetkové poměry a finance, něco zde není s nimi v pořádku. Buď my sami děláme to, co opravdu nemáme a nebo je zde někdo jiný, kdo se snaží za každou situaci vytěžit z naší situace.  Nevhodný obchod, nevhodná investice, zbytečné utrácení, na oko přislíbené peníze, něco hmotného co se na první pohled tváří nádherně, ale realita je někde jinde…. Dnes si opravdu každou svoji investici pečlivě zvažte a hlavně nepůjčujte nikomu peníze, přišli by jste o ně.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde