Lenormand na 5.9.2019


Dnes byl od rána příjemný den, ale pak jsem tři hodiny ustrnula na vaření dvou pozdních obědu, jeden pro mě a druhý pro přítele. On je masožravec a já na veganské stravě, takže to bylo trochu komplikovanější. Ale co mě potěšilo bylo, že za mnou minimálně dva krát došla Bastet z venku a dokonce před Adélou s chutí jedla z misky. Sice stále na Adélku vrší a syčí, ale vidím i tak u ní zlepšení. Na čtvrtek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

ANDĚL – PRSTEN – RAKEV

+ JEZDEC – MRAKY

Když vidím anděla jako prvního, tak se již dalších karet neobávám. Dnes opět náš anděl, náš ochránce bude stát po našem boku, bude bdít nad každým krokem, bude nás podpírat a dávám nás sílu, aby jsme dnešní den a dnešní nepříjemnosti ustáli a popř. z nich určitým způsobem i vybruslili a nebo aspoň se nad ně povznesli a tolik si je nepřipouštěli k tělu. Dnešní situace se bude týkat jakéhokoli vztahu, partnerského, kamarádského, rodinného a pracovního. Prsten také odkazuje na všechny druhy smluv a dohod, psaných i těch ústních. S rakví jsou tyto záležitosti na bodu mrazu, dále se nevyvíjí, smlouvy stojí popř. se ruší. Ve vztahu nám dnes nemusí být vůbec příjemně, rakev je pro nás nekomfortní situace, díky které se cítíme bez energie a celkově nás to svádí k nepříjemným psychickým stavům. Záměrně píši že svádí, opravdu si tyto stavy nemusíme připouštět, to, že něco stojí, není přece důvod, aby jsme jme hned mysleli na nejhorší.

A přesně o tom je i jezdec s mraky. Stále sice pokračujeme v našich aktivitách, ale zatím v nich nevidíme nic hmatatelného, nevíme co bude zítra, za týden, za rok… Před námi je nejistota. A pokud člověk nevidí dále, tak začne být mrzutý a má tendence k negativnímu myšlení, depresím a alkoholu. Tady je nutné si uvědomit, že po každé bouřce vyjde slunce a v jeho záři najednou uvidíme kde se nacházíme, uvidíme co je před námi. Teď není vhodná doba na ukvapení závěry a výpady, mraky nás zde učí trpělivosti.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop