Lenormand na 6.7.2017


RAKEV – DÁMA – KŘÍŽ

+ KOSA – JEZDEC

Když se vrátím ke středečním kartám, tam mě čekala cesta autem o které jsem den před tím neměla ani ponětí. Od rána jsem byla nervozní kvůli uzávěrce a zácpě na silnici, hledala jsem různé objížďky, ty bohužel nebyli možné, nakonec byla cesta jako zázrakem volná a vše dobře a rychle dopadlo.

Karty na čtvrtek taky vypadají na první pohled hrůzostrašně, ale zdání zde klame. Rakev před ženou může upozorňovat na nějaký šok, leknutí. Leknout se můžeme jak z nepříjemností, tak i z radostných událostí. V podstatě tady je rakev ukončení něčeho, kříž na konci tuto skutečnost jen potvrzuje, hovoří o rozpadu. Pokud se tato žena trápí, je bez energie, cítí beznaděj a trápení, pak dnes tato její krize vyvrcholí a trápení se rozpadne, ukončí. Rakev představuje transformaci, změnu od základu. Pokud chceme začít něco nového, pak to staré musíme ukončit, nechat to zemřít a to se nám dnes podaří. Dáma a následně rakev toto tvrzení jen potvrzuje, jak jsem psala, tato žena má před sebou konec nějaké situace.

Kosa zde představuje věci, které se dějí zčista jasna a náhle. K této ženě se dostane nějaká zpráva, informace, novinka, drb a ta vše rozsekne. Tato zpráva nás může dostat do klidu, můžeme se díky ní dostat dále, někdo zničeho nic zažije úspěch, jiný se rozhodne pro rozchod. Ale každopádně dnes se posuneme dále, něco bolestivého v našem životě ukončíme, něco co nás zdržovalo a nebo blokovalo na naší cestě. Ještě se vrátím znovu k rakvi, občas tato zkušenost bolí, ale ve finále má pro nás ozdravující účinek, toto ukončení, transformace je pro naše dobro.

S láskou Saxi