Lenormand na 6.8.2019


Dnes je zvláštní den. Od rána jsem byla unavená a bez energie jako kdybych vůbec nespala. Celou noc jsem se převalovala a měla jsem zvláštní sny které si nepamatuji, takže nebyli zas tak důležité. A ke všemu mi dnes veškeří klienti dnešní schůzky postupně zrušili, což na jednu stranu pro mě bylo jen dobře, nemusela jsem nic řešit a postupně jsem načerpávala novou energii. Poslední dobou zjišťuji, že během víkendu nedovedu relaxovat a pak mi to chybí. Na úterý jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

PÁN – KOSA – KŘÍŽ

+ VYKLÁDAČKA – MRAKY

Uf, jediné štěstí, že při této kombinaci je pán, naše osobní karta a karta, které odkazuje na naši individualitu, je zde na prvním místě. Tím pádem je vše dnes opět v nás a o nás. Ano, opravdu kolem nás dnes nebudou příjemné energie, ale pokud budeme chtít, pokud s tím budeme pracovat, pak si tyto energie a tyto situace okolo nás nemusíme vůbec připouštět k tělu. Prostě a jednoduše si řekneme, dobře, stalo se, ale život jde dál. Můžeme zde dokonce využít našeho originálního, jedinečného přístupu a z této záležitosti nakonec i něco vytěžíme pro sebe. Dobře, toto padlo, toto nevyšlo, tak teď mám čas se věnovat jiným záležitostem. V opačném případě budeme mít tendence se touto záležitostí, řekněme tímto neúspěchem vnitřně zaobírat, kdy naše myšlenky mají až bodavý, sebedestruktivní charakter. Ano, byla to pro nás rána a nám díky ní připadá, že je celý svět proti nám, stavíme se do role trpitele. Proč, proč, co jsem komu udělala? Proč je to tak těžké, proč to nemůže být jinak? Ale toto je pouze ten nás přístup, my se přece takto cítit nemusíme. S křížem ty naše myšlenky, to naše zranění můžeme přece úplně jednoduše rozpustit. Kříž je také vnímán v souvislosti s karmickými záležitostmi, vydržet, vydržet, nebránit se tomu, opět bude lépe.

Vykládačka je zde o našem spojení s jemněhmotným světem. V hodně případech zde tato karta charakterizuje orákulum naší budoucí cesty, zde je nejasné, není zde přesně dané kam přesně směřujeme a kam následně dojdeme. A přesně díky této situace budeme mít tendence pochybovat o sobě, o své budoucí cestě, budeme deprimovaní, nerudní, popř. se u některých z nás objeví deprese. Ale ty si zde opět děláme pouze my sami svým přístupem. Mraky nám také říkají, že po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko a pak uvidíme kam naše cesta směřuje, buď tam je a nebo není. Mraky je jedna z karet, která nabádá k trpělivosti a říká nám, že zrovna teď není vhodná doba na výpady vpřed. Hlavně se jim nepoddávat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop