Lenormand na 7.5.2017


SLUNEČNICE – SRDCE

+ MĚSÍC – VĚŽ

Včerejší předpověď se nakonec i u mě vyplnila. Přítel se přes den hezky o mě staral, griloval maso, pro mě sýr a k večeru mě vytáhl na procházku kolem řeky, chvíli jsme poseděli na zahrádce a okolo nás lítali kočičky.

První dvojice karet je nádherná. Dnes se nám splní naše přání. Někdo nalezne novou lásku a pro jiného to bude štěstí ve stávajícím vztahu. Může se jednat o milostné vyznání, zasnoubení, svatbu. Budeme cítit radost a naplnění. Srdce hovoří o všem, co potěší naše srdce, nemusí se přímo jednat o partnerský vztah, můžeme třeba dostat nějaký dárek, vlídné, potěšující slovo a nebo se čistě a jednoduše splní to, co si od srdce přejeme.

Taky mi hned prolítlo hlavou: úspěch v podnikání, úspěch v nějaké samostatné činnosti či jen v našem samostatném životě. Jinak měsíc má dvě tváře, kromě úcty a úspěchu hovoří o citové rozkolísanosti směřující až do depresí. Tady by se mohlo jednat o strach z rozchodu, strach ze samoty, možná se taky díky těmto nepříjemným náladám (smutku, depresím, migréně…) uzavřeme do sebe a nebo přímo do čtyřech stěn.

S láskou Saxi