Lenormand na 7.5.2019


Dnes byl takový utahaný a ospalý den. Ze včerejška na dnešek jsem se moc dobře nevyspala, ač jsem byla unavená, tak jsem nemohla usnout a stále jsem se převalovala. Jediná věc mi dnes nejde do hlavy, ani jsem se nenadála a najednou je večer. Na úterý jsem tentokrát vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KVĚTINY – DÍTĚ

+ KŘÍŽ – DŮTKY – DOPIS

Už při míchání mi krásně a ladně vylétla první karta z balíčku, za pár vteřin stejným stylem letěla i druhá. Ať je situace jakákoli, pak květiny nám vždy dávají naději na její zlepšení. S nimi jsme šťastní, spokojení, zamilovaní… představují vše krásné, co si jen v životě dovedeme představit. Jsou to příjemné chvíle s přáteli, kolegy, klienty, partnery…. a nebo klidně i o samotě můžeme v sobě cítit příjemné štěstí. S dítětem mohou být předzvěstí nějaké dětské a nebo menší oslavy či setkání. Takové, kde nebudeme nic řešit, budeme se bavit a možno se opět proměníme v to malé bezstarostné dítě. Tato kombinace pro někoho bude slibovat nějakou příjemnou novou životní etapu, jiní z nás dostanou menší dárek, ostatní potěší jejich ratolesti…. Je možné seznámení s někým novým. Tento řádek představuje opravdu příjemné a jemné energie.

Další řádek mi zůstal v ruce jako celek. Kříž jako první je předzvěstí události, která je za ním. Prostě se to tak stane a jinak to nebude. Mohlo by se zde totiž jednat o nějakou informaci je jedno zda se k nám dostane písemnou a nebo ústní formou. Tato informace, drb, dopis nás rozhodí. Úřední dopis? Energeticky se zde jedná o starosti, které nás neminou, jsou nám karmicky určeny, ale s dopisem nejdou do hloubky, jsou jen takové povrchní, malé, krátké… A pokud se opět vrátím k první řádku, pak je zde šance na vyřešení této situace.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde