Lenormand na 7.6.2019


Dnešní den byl pro mě sice trochu náročnější, ale nakonec jsem zvládla vše a bez újmy. Ještě živě si vzpomínám na 6.6.2006, několik let jsem o tomto datu říkala, že byl jeden z nejhorších dnů v mém životě. Tenkrát mi přímo z auta před domem mých rodičů ukradli tašku, kde jsem měla svoje doklady, dále pracovní interní dokumenty a také úplně nový mobil na který jsem si půjčila. Byli svědkové, kteří zapsali značku auta zlodějů, ale bohužel se báli jít svědčit na policii. Několik let jsem se bála tohoto data, teď se na to vše dívám jen z nadhledu a směji se, stávají se mnohem horší věci. Na pátek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

ANDĚL – KOSA – PRSTEN

+ DÍTĚ – STROM

Jako první mi zůstal v ruce anděl s kosou. Tímto nám karty chtějí říct, že ač se stane dnes opravdu cokoli, jakákoli pohroma, jakákoli nečekaná věc ač nepříjemná a nebo naopak radostná. Pak v této situaci nejsme sami, náš anděl strážný je s námi, přidržuje a možná nás i postrkuje dále na naší cestě. Následující situace se totiž bude týkat vztahu a teď je jedno zda partnerského, obchodního, zaměstnaneckého a nebo kamarádského. V tomto vztahu nastane zásadní, radikální změna. Hrozí, že tento vztah bude na ostří nože, hrozí, že bude sťat, ukončen. To je jedna možnost, dnes mě ale skočila do hlavy i druhá varianta a to ta, že my také můžeme dnes k nějakému vztahu přijít a to jako slepý k houslím. Nezadané právě ten anděl jako by je popostrčil, obchodníci tímto způsobem mohou přijít k novým smlouvám, možno i my, kteří řešíme např. nové bydlení a nebo práci. Každopádně kosa je dnes pro všechny zlomová situace.

Dnes nás prostě čeká něco nového, nová životní etapa. Nový životní náboj, že by konečně bezstarostnost? Nová životní zkušenost? A nebo nová šance? A my jsem opět v plné síle, opět stojíme na vlastních nohou. A čekáme, čekáme, co bude a jak se to celé vyvine dále.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb