Lenormand na 7.6. – 9.6.2024


Na konec týdne jsem pro vás vyložila z lenormandek a teď se podíváme na energie tohoto období:

KORUNA – ČAJ + BLUDIŠTĚ – SCHODIŠTĚ + MINCE

Tyto dny jsou o tom, kdy si ujasníme naše priority. Co je pro pro nás na prvním místě? Ano, jsme to my samotní a to, aby jsme se cítili v klidu. Nenecháme se nikým a ničím do ničeho tlačit. Raději si sedneme na příjemné místo, nalejeme si něco dobrého a budeme relaxovat. Ať si kdo chce dělá co chce, jde to mimo nás. Ano, může to být složité se nad to vše okolo nás povznést, může být těžší se z určitých věcí vymanit ven, nejde to jednou cestou, tak to půjde další… Tato situace nás posune dál, stoupneme sami před sebou a před ostatními na pomyslném žebříčku. A až sen na tuto situaci podíváme z vrchu, nezaujatým pohledem, pak uvidíme, že nás to celé vnitřně a možná i navenek obohatilo.

Ať řešíme jakoukoli záležitost, která se týká nás samotných a naší nejvyšší priority, jak se k té a té věci, do té a té situace dostat? Pak je zde jediná cesta a to cesta nezaujatosti, cesta nadhledu v širší perspektivě. Kdy právě shůry pohlédneme do bludiště a zjistíme, že z tohoto bludiště cesta ven vede. Uvědomíme si, že každý pokus, každý omyl nás posouvá dopředu k našemu cíli a že díky těmto zkušenostem vnitřně rosteme.

S láskou a pokorou Katarina

V případě zájmu o individuální konzultaci stačí navštívit sekci ‚Ceník služeb‚, kde naleznete potřebné informace. Těším se na setkání s vámi a poskytnutí podpory na vaší cestě!