Lenormand na 7.9.2018


Tak dnešní den konečně polevili energie a já se cítila hned od rána tak volně, že bych mohla lítat, sice jsem jednu věc dnes nevyřešila, pojišťovna mi odmítla vyplatit moje našetřené peníze, ale kvůli tomu se přece svět nezboří, budu je tam mít schované na pozdější časy, přijímám situaci takovou jaká je. A teď ke kartám na pátek:

DŮTKY – PTÁCI – PŘEDCI

+ KLÍČ – PRSTEN

No, nevím jak vy ostatní, ale zítra až do večera se nezastavím a to přesně vyšlo na prvním řádku. Důtky hovoří o rozhovorech, debatách a řešeních. Každopádně toho řešení a zařizování budeme mít až nad hlavu, s ptáky přelétáváme z jednoho místa na druhé, možno jsme si na svoji hlavu toho dali trochu víc, prostě nebudeme vědět kam dřív skočit a můžeme z toho být jen málo a nebo mnohem více rozhození, z někoho bude nervozita a roztěkanost přímo vyzařovat. S ptáky je občas spojený i strach, zvládneme to vše? Po energetické stránce jsou tyto dvě karty předzvěstí velkého, řekla bych hodně, hodně velkého napětí, pokud ho někdo cítí v sobě, pak může dejme tomu vést i takové ty vnitřní rozhovory, hádky sami se sebou, které nikam nebudou směřovat. Každopádně jako poslední karta padla karta předků, takže se nebojte, dnes v tom nejste sami, maminka, babička  a nebo někdo jiný, kdo již není mezi námi, tak dnes bude stát vedle nás a dohlížet nad námi. Tato karta je také radou, pokud opravdu nevíte jak dál či se bojíte, pak můžete o radu požádat právě vaše předky např. přes spiritistickou desku, kyvadlo a nebo plamen svíčky. Dále je na kartě vykladačka karet, takže i v kartách a nebo v jiné věštecké technice by jste měli nalézt odpověď.

Každopádně pokud řešíte dnes vztah, jakýkoli jako je partnerský, pracovní obchodní a nebo se klidně může jednat o nějakou smlouvu, opět jakoukoli. Pak dnes prostě ten problém vyřešíme, s klíčem máme v ruce něco co nám otevře další dveře a nebo zavře ty již nefunkční. Ten vztah prostě máme jistý, nikdo nám ho prozatím nevezme.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz