Lenormand na 8.1.2020


Dílo započato, sedačky jsou odvezeny do sběrného dvora a já tady ve studiu mám prázdno, zvláštní, ale za to velice příjemný a do určité míry naplňující pocit. Před mnoha lety se moje rodiče odstěhovali o pár metrů dál do nového a mně to tu nechali se vším všudy, tedy i s věcmi, které jsem přímo krajně nesnášela. Něčeho jsem se zbavila, ale dost věcí jsem měla zakázáno vyhodit. Pamatuji si, jak jsem se před lety zbavila dvou velkých skříní po zákazu tak, že jsem vzala do ruky sekyru a několikrát jsem se rozběhla s ní směrem ke skříni a zasekla jsem, povedlo se. Zítra mi dovezou sedačku novou, přesně dle mých představ. Zároveň díky ní jsem v místnosti udělala i další úpravy a teď zjišťuji, že by se sem místo starého skleněného stolu na kolečkách, který také nemám ráda, hodila malá příjemná skříňka, takže ji začnu pomalu hledat, abych vše dotáhla do maximální spokojenosti. Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DÍTĚ – MEDVĚD – DOPIS

+ RYBY – KLÍČ

Zítra nás čekají samé příjemné věci. Dítě hovoří o novém začátku, nové životní etapě, šanci, ale také o příjemné lehkosti bytí spojené s bezstarostností, dětinskosti, ale třeba také naivitě. Neřešíme co bude zítra, za týden, za rok… ale místo toho plně důvěřujeme svoji cestě, i když někteří nás mohou považovat za blázny, my to neřešíme. Zde s medvědem a dopisem je pro některé z nás tím nových začátkem nějaká smlouva, dohoda, obchodní kontrakt… v realitě se zde může jednat např. o novou pracovní smlouvu či získání určité výhodné zakázky. S medvědem jsme někdo, jsme autority, stojíme pevně nohami na zemi a nic nás nedokáže podlomit. S medvědem se nepotřebujeme o někoho opírat, oporu a sílu zvládnout vše, máme sami v sobě. S dopisem sice nás den je takový obyčejný, fádní, nejde do hloubky, ale my s tím velkou hlavu neděláme.

Druhý řádek přímo odkazuje na jistý a zaručený majetek a nebo jisté a zaručené peníze, jedná se zde pro nás o jakýkoli zisk a finanční jistotu. Budou mezi námi i tací, kteří dnes velice snadno přijdou k penězům a nebo třeba i k nějaké hmotné, příjemné věci. Ti z nás, kteří mají finanční problémy, tak těm se dnes v ruce objeví něco, čeho když se chytnou, taky tyto problémy vyřeší. Příležitosti a nápady by se neměli dnes nechat ladem. Ryby s klíčem také odkazují na duševní bohatství.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

a moje autorská tvorba Sunny Life Shop