Lenormand na 8.10.2019


Dnes jsem měla úřední den, kdy jsem zařizovala různé záležitosti, přítel málem zrušil pračku a já brzy u auta. Ale stále jsem měla v hlavě myšlenku, že vše dobře dopadne, ani jednou jednou jsem nezapochybovala a ono nakonec opravdu vše dobře dopadlo. Přítel pračku opravil a u mě se brzdy usadily. Na úterý jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DUCHOVNÍ PRŮVODCE – DŮM – KOTVA 

+ MEDVĚD – KNIHA

Opět nádhera, jak jsme krásně ukotvení v naší realitě, našli jsme svůj domov, našli jsme svoji rovnováhu a stabilitu. Přesně v tento moment je i naše vnímání a napojení na naše vyšší já, na Anděly, na Boha… nebo na cokoli jiného co nás vede po naší cestě, je to nádherně otevřené. Ale není to o tom, že by jsme lítali někde v oblacích, krásně stojíme nohami pevně na zemi a u toho nasloucháme. Duchovní průvodce nám říká, že tady nejsme sami, že je vede nás vždy někdo, kdo při nás stojí na naší cestě, kdo nás vede a nebo aspoň trochu postrkuje. Pokud se napojíme např. na naše vyšší já, tak zjistíme, kým doopravdy jsme a co chceme. Další dvě karty, dům i kotva jsou uzemňující. Dům pro mnohé odkazuje na jejich cíl cesty, s kotvou jsme na něj přímo orientováni. Stojíme na pevných základech, na takových, které nám nikdo již nevezme, cítíme se doma, možno přímo až ve svém středu. Cítím z tohoto spojení úžasné a uklidňující energie, ale zároveň jsou to energie zastavení, kdy se věci dále již nevyvíjí, nutno si stanovit další cíl.

Medvěd je další z těchto uzemňujících karet, ráda ho spojuji s první kořenovou čakrou, naším pudem sebezáchovy, opět naším ukotvením a spojením s matkou zemí, kdy naše kořeny jsou krásně vrostlé do Země. V atrologii je k němu přiřazen první dům a to je dům osobnosti. S medvědem máme v sobě velkou sílu vše okolo nás ustát, jen tak nic nás nepodlomí. Ráda o něm hovořím v souvislosti maminky, které spadne dítě pod auto a ona v sobě najde nadlidskou sílu, aby auto nadzvedla a díte vytáhla. S osobností je spojena kromě síly také značná autorita. Jsme prostě někdo, máme určitý vliv, který nám nikdo nevezme. Popř. se v našem životě objeví někdo, kdo nám nabídne ochranou ruku, o koho se můžeme opřít, je to někdo koho buď zatím neznáme a nebo to od toho člověka netušíme. Dále kniha odkazuje na tajemství, s medvědem by se jednalo o opravdu velkou věc a nebo se v našem životě objeví vlivný člověk, kterého ještě neznáme popř. milenec? Kniha je zde ale na konci, tím pádem naše další cesta je pro nás nezveřejněna. A proč? Protože ještě sami nevíme, jak se rozhodneme, kam se nasměrujeme a nebo čekáme na rozhodnutí někoho dalšího?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop