Lenormand na 8.2.2019


Zrekapituluji-li dnešní den, pak had se objevil v mém životě kolem čtvrté hodiny ranní, kdy mě po dvou hodinách spánku probudili bolesti okolo ledvin. A přítel mi stále dokola říká, že jak sedím dole ve studiu jen tak odhalená v košilce, tak tam od spodu táhne a mám si dát ledvinový pás. Vzhledem k tomu, že nejsem zastánce chemie, tak jsem vše zvládla bez brášků a vzala jsem si i ten ledvinový pás a je mi hned lépe. Na pátek nám padly pro změnu příjemnější energie a teď ke kartám:

JETEL – DOPIS – JEZDEC

+ KVĚTINY – VĚŽ

Jetel představuje takové to naše každodenní štěstíčko, kdy se radujeme ze sluníčka, z bouřky, z dětí, z rodiny, z práce, z toho že tady jsme. Můžeme si taky něco malého koupit, taky nás to potěší. Nic moc věci neřešíme, nerozpitváváme a vnímáme je tak, jaké se na povrchu zdají být. Dnes také můžeme obdržet určitou, zprávu, informaci, drb a nebo nám dojde dopis na který jsme čekali. Tento dopis, tato zpráva nestojí na místě, tím pádem by něco mohla dát v našem životě do pohybu a nebo se jedná o informaci, která postupuje od jednoho posluchače k druhému. Jinak jetel i dopis, obě karty hovoří o povrchních a krátkodobých energiích, něco přijde a pak je to už pryč, jedním uchem dovnitř a druhým ven. Pokud byla zpráva určena přímo nám a nebo se nás týkala, pak se zde bude jednat o dobrou, pozitivní zprávu.

Květiny představují všechny příjemné věci, které si dovedeme představit jako je štěstí, zalíbení, romantiku, spokojenost, lásku, úspěch.. Vnímám je jako takové příjemně strávené chvíle. S věží by se jednalo o chvíle, které trávíme o samotě, jsme zavřeni sami ve čtyřech stěnách a nebo se stáhneme, distancujeme sami od ostatních, ale nám to dnes nevadí, řekněme, že nám samota dokonce svědčí. Ten kdo dnes řeší nějaké záležitosti s úřady, s úředníky, bankami a různými autoritami, pak tyto záležitosti pro něj dopadnou dobře. Květiny s věží by mohli také hovořit o pozvání na úřad a nebo do nějaké velké, většinou výškové budovy.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde