Lenormand na 8.8.2018


Od malička je číslo 8 moje nejoblíbenější, v datu vyšli tři osmičky. Hodně ho vnímám jako karmické číslo, co do dané situace dáme, to nám i vrátí, pokud danou věc budeme dělat nezištně, nebudeme mít vedlejší úmysly, pak máme vyhráno, získáme. Pokud to bude ale opačně, nebudeme upřímní, pak nás toto číslo smete dolů. Osmička má v sobě ohromnou sílu, pozitivní i negativní, ale to opravdu záleží jen na nás. A teď ke kartám na středu:

HORA – KŘÍŽ – PRSTEN

RYBY – LILIE

První řádek nám dá ze začátku trochu, někomu i více zabrat. Hora představuje překážku, blok, je to něco, co nám nedovolí, aby jsme šli dál. Hora zde může hovořit o situaci, nějaké záležitosti, okolnostech a nebo o jednom či více lidech, kteří se seknou a nepustí nás přes sebe. V podstatě je hora náš takový nepřítel, v zaměstnání se může jednat o dominantního, chladného nadřízeného, v partnerství máme buď blok my sami v hlavě a nebo se sekl někde partner či okolnosti nám nepřejí. Tato situace se může týkat jakékoli oblasti našeho života a jak jsem psala, tak nás chvíli potrápí. Tato překážku bych zde vnímala jako osudovou, jako takovou naši zkoušku, kterou my dnes zdoláme. Ano, dá nám to zabrat, ale vztah se nerozpadne, ze zaměstnání nebudeme vyhozeni, nemáme. My si prostě dnes jen tou zkušeností máme projít. Je zde také možné, že zrovna tato naše zkouška se dnes objevila již poněkolikáté v našem životě. Prsten zde může hovořit o určitém slibu, splnění slibu, závazku a nebo také sjednocení u toho mě napadlo sjednocení protikladů a zároveň odstranění překážky.

A další řádek už máme o něco veselejší Ryby ty v hlavním případě hovoří o financích a o majetku, s lilii se zde peníze srovnávají, dejme tomu pokud nějaké finance chyběli, pak dnes již jsou. Pokud jsme po citové stránce váhali, chci ho, nechci ho, chci to, já to vlastně nechci, pak lilie opět naše city vyrovnává a uvádí do stavu míru, klidu a harmonie sami se sebou a s okolím. Jinak jen pro zajímavost toto spojení hovoří také o sexu za peníze.

Teď jsem si k prvnímu řádku vzpomněla něco aktuálního ze svého života, v úterý večer jsem objela několik obchodů v Brně a chtěla jsem koupit pro přítele ventilátor, já sama ho nepotřebuji, tyto vedra mě nádherně prohřívají. Ale všude mi bylo řečené, že ventilátory v Brně je nedostatkové zboží, přítel v dalších obchodech také neuspěl. Nakonec jsme mu ho našla v jednom eshopu a objednala, přesně zítra bych na základě objednávky, smlouvy, pro něj měla jet. Tak o tomto také může hovořit první řádek.

S láskou Kateřina

Ceník služeb