Lenormand na 8.8.2019


Středa je opět pro mě náročná hned od rána, kdy jsem se probudila a měla jsem ke své práci ještě připraveny úkoly od přítele. Takže všechny svoje záležitosti jsem nestihla udělat a v dobré víře je přeložila na čtvrtek. Na něj jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DŮTKY – RAKEV – KOSA

+ DÁMA – KVĚTINY

A kolotoč předcházejících dní bude pokračovat. Ano, i čtvrtek bude pro nás náročný. Stále budeme něco řešit, ať s okolním světem a nebo sami se sebou. Celkově zde hrozí, že všechen tento tlak, tuto energii budeme mít v sobě a to nebude na nás působit dobře. Kosa je zde upozornění, že takto to opravdu dále nepůjde, hrozí úraz, zhroucení a nebo to, že z ničeho nic nečekaně vybuchneme a pak se teprve budou dít věci. Paradoxem je, že u této kombinace hrozí znenadání ztráta hlasu nebo ztráta výřečnosti. Takže veškeré hovory, veškeré řešení něčeho, řekněme i s úřady, dnes vyjde naprázdno.  A další věcí je to, že pokud řešíme něco sami v sobě, tak to stejně nemá řešení, ideální by bylo tuto celou záležitost ukončit, to jediné nám dnes prospěje. Jinak tyto karty mají i optimistickou předpověď a tou je, že dnešním dnem energie předchozích dnů dobíhají, ukončují se.

Ano, opět je to o nás. Nač stále něco řešit, když můžeme být šťastné? Květiny nám dávají naději, že ať je situace jakákoli, vždy je šance na její zlepšení. Květiny jsou vše krásné, co si jen dokážeme představit, je to štěstí, láska, spokojenost, romantika. Jsou to příjemné schůzky po partnerské i po pracovní stránce. Ale zde je to celé na nás, pokud se budeme chtít mračit, tak se mračit budeme. A pokud si naopak dnešní den budeme chtít užít, tak nám v tom nic nebrání.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop