Lenormand na Andělé světla na 7.11.2017


Na dnešní den mi zůstali v ruce dvě dvojičky karet a vyložila jsem i jednu z Andělé světla od Diany Cooper.

KLÍČ – KOTVA

+ JETEL – JEZDEC

Obě kombinace karet na úterý na mě působí pozitivním dojmem. Klíč je naše jistota, je to řešení daného problému a my v ruce máme něco, čím daný problém můžeme vyřešit. S kotvou by se zde jednalo o jistou práci, jisté pracovní místo, pozici. V práci, zaměstnání nás může dnes potkat něco, co nám tuto jistotu dodá, povýšení, pochvala, odměna? Kdo je bez zaměstnání, ten má dnes velkou šanci tento problém vyřešit. Kdo zrovna neřeší zaměstnání, tak u toho se tato kombinace karet bude týkat jeho života a ukotvení v něm, rodinný přístav, ukotvení u partnera…?

Jetel s jezdcem je předzvěstí pozitivní události, dobré zprávy. Něco se v brzké době hne dopředu tím správným směrem. Energeticky tyto karty hovoří o pozitivní mysli. Také je to zpráva o výhře a nebo brzká či krátkodobá návštěva, pozvání.

ARCHANDĚL RAFAEL

Tato karta je pro vás požehnáním, neboť archanděl Rafael přináší zdraví, léčení a hojnost. Pomůže vám rozvíjet vaši intuici a vnitřní moudrost, pokud ho o to pořádáte. Archanděl Rafael rovněž ochraňuje poutníky na cestách, takže je to šťastná karta, pokud se chystáte cestovat. Jestliže jste léčitelé nebo si jimi přejete být, archanděl Rafael k vám bude posílat Božskou energii. Pracuje v zeleném paprsku léčení a rovnováhy, a proto si představte, že vás obklopuje jasné zelené světlo, a pořádejte jej o vedení.

Afirmace: „Užívám si pocitu štěstí, zdraví a hojnosti.“

S láskou Kateřina