Lenormand na na 20.7.2018


Dnes jsem odpočívala, změna počasí mi nesvědčí, jak se ochladilo, tak jsem se pořádně nachladila, ale už je mi mnohem lépe a věřím, že během zítřka a víkendu se z toho vyléčím úplně. U nás dnes po pár dnech vysvitlo sluníčko a to je jak se říká nejlepší lékař. A teď ke kartám na pátek:

RYBY – LIŠKA – DÁMA

+ LILIE – KŘÍŽ

Na pátek vnímám ryby v jejich hlavním významu a tím jsou finance a vše co se týče našeho majetkového poměru. Liška hned vedle zde naznačuje, že něco ohledně financí není v pořádku. Je zde možnost, že nás někdo bude chtít podfouknout, bude nám lhát ohledně financí, např. něco zde slíbí a realita bude ve skutečnosti úplně někde jinde. Dnes nepůjčujte peníze jen na dobré slovo, chtějte písemné záruky, jinak by se vám to nemuselo vyplatit a ve finále by jsme ztratili. Liška je mazaná, chytrá, vychytralá a většinou chce nějakou výhodu získat jen pro sebe na úkor ostatních, je schopná nám lichotit a zatajovat důležité skutečnosti. Liška zde ohledně financí může být varováním pro nás pro ženy, aby jsme dnes peníze nerozvážně neutráceli za věci, které nepotřebujeme a přiznejme si, že občas toto děláme, já ano a také doma neříkám úplnou pravdu kolik to a to stálo. Takže liška zde může být pro některé z nás varováním před ztrátou financí (majetku) a pro ostatní zde může hovořit o ženě lišce, nás ženách a pro muže tato karta hovoří o jejich partnerce a nebo ženě, která je jejich srdci nejblíže.

Lilie je za normálních podmínek nádherná karta, hovoří o klidu, míru, harmonii, čistotě a nedotknutelnosti. Je to hlavní rodinná a sexuální karta. Za normálních podmínek by jsme se cítili dnes úžasně, ale bohužel hned po ní je na konci kříž a ten tento úžasný pocit ukončuje a to krásné se díky jemu rozpadá. V rodině může nastat určitý problém a nebo se objeví něco co nám ten klid v nás naruší. Po sexuální stránce je zde možnost ukončení určitého sexuálního poměru. Kříž je převážně karmická karta, s prvním řádkem opět varuji před lží a neupřímností, zde by se nám nemusela vyplatit, buď by byla odhalena a nebo by nám vzala náš vnitřní klid.

S láskou Kateřina

Ceník služeb