MAGICKÝ ÚTOK, REALITA A NEBO VÝMYSL?


K napsání tohoto článku mě přivedla včerejší noční příhoda. Ale než se k ní dostanu, ráda bych popsala princip takovéhoto útoku. Útoky u více jedinců se neprojevují nikdy totožně, protože každý člověk, každý mág má svoji sílu někde jinde. Takový útok má za úkol nás ochromit a oslabit. Může se nám začít točit hlava, bolet hlava, bude nám zle od žaludku, budeme cítit únavu. Pocitově se u nás může střídat horko se zimnicí. Tento stav přijde nečekaně a může se nás držet několik dní, než zjistíme příčinu a odstraníme ji.

Každopádně stav, který jsem popsala neplatí pro všechny. U pár citlivějších jedinců se v začátku útoku na jejich osobu objeví varovné signály, mě včera někdy po půlnoci začala natékat zničeho nic levá ruka, naběhli mi žíly a cítila jsem štiplavé pálení, které pomalu stoupalo až k loktu. Tuto energii bych přirovnala k silám černé magie. Základ všeho je zachovat čistou a klidnou mysl, nepoddávat se tomu, zprvu jsem se pořádně vydýchala. Zapálila jsem bílou a růžovou svíci, jako vykuřovadlo jsem použila dřívko palo santo, které má očistné vlastnosti, je hojně využíváno šamany v Peru. Myslela jsem na světlo a lásku uvnitř sebe, volala jsem Anděli a Archanděla Michaela na pomoc. Místo pálení jsem ucítila chladnou energii. Pak se mi pálení začalo pomalu vracet, provedla jsem očistný rituál, vše negativního jsem ze sebe vypustila, pro jistotu jsem ještě k očistě použila elementy jako oheň a vodu, vše postupně. Ani ne v jednu hodinu v noci jsem byla plně v pořádku.

Za normálních okolností jsem zvyklá se ve dvě hodiny v noci skácet únavou do postele, ale očistný rituál mi dodal energii a já se až skoro v pět hodin ráno ještě plna energie musela nutit jít spát.

Tento rok to byl druhý cílený útok na mou osobu. Minulý rok jsem zaznamenala okolo čtyřech útoků, přesně si nepamatuji. Ještě rok nazpátek, kdy to byla pro mě první taková zkušenost, tak jsem díky svému ochromení skoro na pět měsíců nesáhla na karty, ale jak se říká, vše špatné je pro nás dobré a učí nás to být silnějšími. Jak jsem se z toho dostala, tam se u mě začali rozvíjet další moje schopnosti. V té době ochromení se mi stalo hodně událostí, které jsou pro mnohé lidi absolutně nepravděpodobné. Já se nijak nebránila, toho muže, mága, který mi toto vše dělal jsem milovala. Byla to pro mě velká životní lekce.

Další rok ty čtyři následující útoky byli také od mužů, kteří se zbývali satanismem a zkoušeli proti mně svoje síly, byla to pro ně hra, tak jsem to brala i já a vracela jsem jim vše stejnou měrou, v té době jsem se zabývala prací s démony a stále ještě černou magií, věřila jsem, že tyto síly jsou nejúčinější a nejsilnější. Začátkem léta ale nastal zlom, něco mi zakazovalo tyto síly využívat a stále mě to navádělo na druhou stranu a já konečně pochopila, že světlo a láska prozáří jakoukoli temnotu. V podstatě jsem to cítila už hned začátkem roku, jen jsem vždy u každého zazmatkovala, zatemnila se mi mysl pudem sebezáchovy a na dotyčného jsem poslala oheň a nějakého toho démona. Nikdy jsem to neudělala bez jasného důvodu.

Nejhorší ze všeho je zášť, touha po pomstě, zaslepená mysl a hlavně strach, toho jsem vždy cítila požehnaně. Nejdůležitější je absolutní klid, čistá mysl a hlavně se nepoddávat strachu.

V dnešní době je řada kartářek, které se zabývají černou magií, ale nikde to o sobě nešíří. Tuto magii používají převážně pro sebe, aby paralizovali a tím se úplně a nebo aspoň na čas zbavili konkurence. Vždy jsem o tom slýchávala, ale nijak jsem to neřešila, nepřipouštěla jsem si to. Během půl roku se mi takový útok jak jsem psala udál právě teď v pátek podruhé. Před pár dny to stejné řešila kamarádka, ta ale byla díky jemu paralizována tři dny, než zjistila příčinu, u ní se útok projevoval trochu jinak, jak říkám, co mág, to individualita a ona místo ruky pociťovala stejnou pálivou energii na jiném místě na těle. Řekněme, že pokud někdo trpí nějakou chronickou bolestí a nebo zdravotními problémy, pak je někdy pro něj trochu složitější útok hned odhalit, lehce si ho za zamění za svůj zdravotní stav.

Od podzimu se zabývám jen výkladem karet, jiné zaměstnání nemám. Začátkem ledna jsem si svoji věštírnu nechala oficiálně zapsat na živnostenském úřadě. A před pár týdny jsem přijala nabídku do jedné věštírny na zpoplatněnou věšteckou linku, takže svoje volné chvíle a večery trávím na telefonu. Ještě před tím, než jsem tuto nabídku přijala, vyložila jsem si karty a stále mi tam vycházela černá čarodějnice, ta hovoří o negativní síle a rituálech, proto jsem také chvíli váhala. Na dnešní den mi v denním výkladu vyšla rakev, květiny, jezdec – útok jsem zažila po půlnoci, takže už dnes a tyto karty o něm v jednom případě hovoří. Na druhém řádku byl had a myši, takže rivalka neměla šanci.

S láskou Kateřina