NÁSTRAHY MILOSTNÝCH RITUÁLŮ A VYŘČENÝCH PŘÁNÍ V PRAXI


Nevím, zda jsem se o tom někde dřív nezmiňovala, ale ráda bych vám povyprávěla svůj příběh o tom, proč pro klienty odmítám dělat rituály a hlavně každého odrazuji od černé magie.

Před lety, řekněme že se mi podobný případ stal několikrát za život, tenkrát jsem byla zamilovaná (aspoň jsem si to myslela), partner vnímal náš vztah jinak, směřoval ho k rozchodu. Když se na celou situaci podívám zpětně, pak z mé strany to nebyla láska, byla to závislost na partnerovi a zároveň jsem prožívala nepředstavitelný strach z toho, že zůstanu sama a nikdy si již žádného partnera nenajdu, chlapů je na světě procentuálně méně a co když zrovna na mě žádný nezbyde?

Proto jsem se tenkrát uchýlila k rituálům černé magie, věřila jsem, že mi to bývalého partnera vrátí, neřešila jsem důsledky svého jednání. Stalo se, on se vrátil. Každopádně jsem se posléze dověděla, že přesně v tu dobu, co jsem prováděla rituál, tak mu bylo nesmírně zle. Když mám někoho ráda, tak mu přece nedělám zle a nebo snad ano? Tenkrát mi to bylo jedno, on se vrátil a mě bylo jedno za jakou cenu. Každopádně tím, že se vrátil tak problémy ve vztahu, které byli před tím a já jsem si je nedokázala připustit, tak tyto problémy nevymizeli. A jednoho dne on sám vztah ukončil. Když se podívám na náš vztah s odstupem let, pak byl přímo katastrofický, jak jsem v něm mohla vydržet? Nemohla jsem v něm dýchat, nemohla jsem být svá, musela jsem se stále jen podřizovat partnerovi, on mi dokonce nakazoval jakou mohu a jakou nemohu dělat práci. Proč jsem i po druhém definitivním rozchodu u kterého mě slovně ranil, proč jsem takového partnera chtěla nazpátek? Byla jsem slepá tak jak ostatní ženy, které po odchodu partnera ho stále chtějí nazpátek za každou cenu, neposlouchají dobré kamarádky ani rodiče, stále melou tu svoji jako kdyby byli omámeni a v podstatě jsou.

Pak jsou i jiné rituály, kdy chceme získat lásku a donutit do vztahu určitého konkrétního člověka, těmito rituály můžeme napáchat víc škody než užitku. Zde si musíme dávat pozor na záměr. Začnu u svých chyb z minulosti, v té době jsem vyřkla něco, co se se mnou táhlo několik let, v podstatě do teď, kdy jsem se od svého vyřčeného přání, od té silné energie odpojila. Obzvlášť pozor na slova: „Nikdy už nebudu a nechci někoho jiného“, „Chci sex pouze s tebou, do konce života nebudu mít jiného…“ Pokud se totiž vyšle do Vesmíru přání, které je nabyto velkou, tvořivou energií, pak je to obdobné jako s vyřčenými kletbami, věci se začnou plnit. Jsou to přesně tři roky nazpátek a Vesmír mi nedovolí mít plnohodnotný sex s mužem, podotýkám, že mám stálého partnera se kterým žiji. Vždy se něco stane co tomu zabrání. Až teď se mi podařilo odpojit a vše co jsem vyslala je konečně vyčištěno.

Chci napsat ale i o dalších nástrahách rituálů, tenkrát, když jsem od Vesmíru chtěla jen jednoho konkrétního muže, pak jsem ho jmenovala jen prvním písmenem jeho křestního jména, teď si říkám, díky aspoň za to. Vesmír mi sice tohoto konkrétního muže nedal, nebylo to v jeho souladu, k tomu se také dostanu, ale od té doby jsem měla celkem dva muže, u křestního jména prvního muže se shodovali tři první počáteční písmena a u druhého muže, mého současného partnera se shodovali dvě počáteční písmena jeho jména s jménem muže, kterého jsem si tenkrát tam moc přála. Věřím tomu, když bych tenkrát v rituálech uváděla celé křestní jméno, pak by mí následující partneři měli taktéž stejné jméno, tím bych se ochudila o jiné pro mě vhodné muže. Pozn. to, že jsem uváděla pouze počáteční písmeno jména měla důvod, mimochodem teď jsem si uvědomila, že můj současný přítel má stejný monogram, tedy počáteční písmeno jména o příjmení, pokud odmažu háček, pak opět nastane shoda.

Rituály na získání partnera ano, ale pouze za určitých podmínek. Pokud nám ten určitý člověk není určen, není to v souladu s naší cestou, s naším vyšším poslání, pak ho stejně nezískáme. A to stejné byl i můj případ, pokud bych tenkrát toho určitého muže získala, pak bych se nikdy nevydala na cestu, na které jsem teď, nenaučila bych se věci, které jsem se za ty tři roky naučila, dále bych oddalovala určité karmické zkoušky, kterými jsem si musela projít, nevznikly by ani tyto stránky. A to stejné platí i o tom, že ten muž měl projít mým životem, tím že prošel se mi otevřeli oči a určité věci se v mém životě nastartovali.

Pokud děláme rituál na získání partnera, pak by v něm neměl figurovat konkrétní člověk, měli by jsme vyslat do Vesmíru pouze přání, aby nám Vesmír dal, přitáhl do života pro nás vhodného partnera, člověka, který by s námi rezonoval, člověka, který by měl takové a takové vlastnosti a s ním by jsme zažívali to a to… specifikovat to jakkoli. Já tenkrát také specifikovala… věci, které jsem si přála, tak se mi vyplnili se současným partnerem.

Jde o to, že pokud špatně, nepromyšleně vyšleme svoje přání do Vesmíru, platí to i pro úplňkový rituál, kde pálíme papírek s přáním, pak můžeme ve svém životě napáchat více škody než užitku. A mnohdy si následky můžeme nést až do konce života. Samozřejmě existuje možnost, jak tyto nitky přetrhat a vše vyčistit.

Pokud by jsme chtěli určitého partnera a nebo stávajícího partnera k sobě připoutat např. aby byl věrný, držel se doma, začal nám kupovat květiny, přestal kouřit… ano, i toto je pomocí magie možné, na to jsou praktiky jako woodoo, sigilická magie a nebo vytvořením elementála. Nebudu sem dávat návody, ani je ze mě nijak nevytáhnete, protože s těmito postupy, kde ovlivňujme svobodnou vůli člověka, kdy se daná „oběť“ může změnit k nepoznání řekněme v některých případech až na chodící louku, nesouhlasím.

Pokud já miluji, pak miluji bezpodmínečně a pokud muž chce odejít, pak ho nechám, nebudu ho nutit násilím aby zůstal, on by se ve vztahu trápil a já bych se stále bála, aby nenastal den, kdy odejde natrvalo. Chci muže, který chce být se mnou sám od sebe protože to tak vnitřně cítí.

Uvedu ještě jeden omyl, většina lidí si myslí, že mají na světě jen jednoho, toho správného partnera, svoji jedinou druhou půlku, zde bych ji pojmenovala jako dvojplamen. Na začátku byla naše duše jedno, ale pak se rozdělila na dvě půlky, každá půlka se vydala na zemi zvlášť aby sbírala zkušenosti. Obě se potkají až v poslední inkarnaci na Zemi (nebo na jiné planetě), kdy jsou obě duše na vysokém stupni duchovního vývoje. Dřív to opravdu nejde uspěchat. Já tuto svoji druhou půlku volala v rituálech a pak se mi začali dít velice zvláštní věci, někdo se mnou začal komunikovat… nebudu zde psát podrobnosti. Dle Doreen Virtue se oba dvojplameny inkarnují zvlášť, nikdy, kromě poslední inkarnace nesbírají zkušenosti zároveň. Druhý, neinkarnovaný dvojplamen dělá tomu prvnímu, inkarnovanému duchovního průvodce. Přesně tímto zapadl poslední díl skládačky moji minulosti do sebe. On mi dodával sebedůvěru, říkal mi, že si mám věřit, říkal, že mě má rád, nabádal mě ke zdravé stavě a k abstinenci… když jsem v noci a nebo přes den, když jsem usnula a následně opustila tělo, pak mi stále stál za zády, neviděla jsem ho, ale cítila, v astrále se mě snažil učit.

Tímto jsem chtěla říct, že pokud voláme v rituálu partnera, pak poproste Vesmír o takového partnera, který je pro nás v danou chvíli ten nevhodnější. Zapomeňte na konkrétního člověka, zapomeňte na dvojplamen. Vesmír sám dobře ví, co je pro nás nevhodnější. Může se také stát to, že nám nepošle jednoho, ale hned dva partnery hezky postupně. S prvním si nejdříve dořešíme karmickou záležitost, nebo v nás jen probudí již dávno mrtvou touhu a až ten druhý bude pro nás partner pro „život“.

S láskou Kateřina