Orákula na 3.2.2018


Jak už je u mě zvykem, tak jsem na sobotu pro odlehčení vyložila z orákulí. Dnes jsem vzala do ruky Andělské modlitby od Kyle Gray.

DUCHOVNÍ ZVÍŘE

Děkuji ti, zvířecí říše, že mi s láskou žehnáš na mé cestě.

ZMĚNA A PŘÍCHOD – Archanděl Azrael

Děkuji ti, Azraeli, že mě bezpečně provedeš touto změnou.

Prostřednictvím první karty nám andělé posílají lásku a požehnání skrze zvířata. Někdo má doma psa, jiný kočku, jiný ptáčka, pavouka, hada… Někomu nějaké zvíře dříve třeba umřelo. Dnes se po nás chce, aby jsme si našli klidnou chvilku a pokusili se navázat spojení se zvířaty, ať těmi, které jsou s námi nebo těmi, kteří jsou již v nebi. Přes zvířata můžeme získat inspiraci. Tak jak každého člověka provází anděl strážný, tak každý člověk má své totémové zvíře. Pokuste se nahlas vyslovit modlitbu na první kartě, zavřete oči a požádejte duchovní zvíře, aby se vám zjevilo, vnímejte všechny vjemy a pocity, toto cvičení pak můžete i nadále opakovat než navážete s vaším zvířetem spojení.

Druhá karta hovoří o změnách, kterými ve svém životě procházíme, nemusí být pro nás příjemné, ale jsou pro naše největší dobro. Těmito změnami se posouváme životem, učíme se a rosteme. Nejsme na vše sami, andělé nás těmito změnami provází. Nebojujte se změnou, nechte ji pomalu plynout. Strach a nejistota z toho, že nevíte co bude dál jsou běžné pocity, nepoddávejte se jim. Uvědomte si, že se Vám otevírají nové cesty s novými příležitostmi, místo strachu je uvítejte, těšte se na čerstvý vzduch ve vašem životě. Archanděl Azrael, pokud potřebujete provést nějakou změnou, pak ho můžete přivolat a on vám bude nápomocný.

S láskou Kateřina