Orákula na týden 4-10.9.2017


Tento týden začíná oficiálně nový školní rok. Pro mnohé z nás bude tento týden opravdovým zápřahem, po dvou měsících klidu nastoupí do našeho života nové povinnosti. A o finanční stránce ani nemluvím, kroužek pro jedno dítě, pro druhé… pomůcky do školy, platby za obědy, družinu a různé školní fondy. Pro mě tato období zítra odstartuje brzkým vstáváním, po dvou měsících to bude pro mě celkem šok, od soboty nemyslím na nic jiného než na pondělí a na to, co budu muset vše zařídit. Z toho důvodu jsem na týdenní předpověď sáhla po jemnější energii karet „Andělé, bozi a bohyně“.

ANDĚL POTĚŠENÍ

Všechno, co děláte, dělejte s radostí.

ANDĚL PODPORY

Vesmír a andělé vyslyšeli vaše tiché volání o pomoc.

BŮH SHOVÍVAVOSTI

Všechno je v pořádku! Přestaňte se ničit. prospěla by vám trocha shovívavosti.

A první karta na tento týden vše vystihla. Říká nám, že vše máme dělat s potěšením a s radostí. Tady nezáleží jen na nás, záleží tu i na radosti, kterou uděláme ostatním. Pokud vše budeme dělat přesně tak, pak i na stres zapomeneme a vše naráz půjde lépe.

Ano, může toho být na nás trochu více, ale andělé nám vzkazují, že se nemáme čeho obávat, andělé stojí při nás a podporují nás. Věřte a přestaňte se strachovat. Možno se objeví i někdo, kdo nám po emocionální a nebo materialistické stránce pomůže. Možno také potkáme někoho nového, seznámíme se a ten někdo může být ta naše podpora.

Nic se nemá přehánět, nejideálnější poměr je správná míra všeho. Nikdo není dokonalý a ani my nemusíme být. Možná jen sami chceme a pak nestíháme a nebo nemáme dostatek prostředků, aby jsme plně a bezchybně obstarali ty naše školáky. V jiném případě na opak si zase dopřáváme až moc, utrácíme a pak můžeme z toho pociťovat černé svědomí, neřešte to, vše je tak i tak v pořádku.

S láskou Kateřina