Orákulum na 10.8.2019


Za celý týden jsem si dnes krásně odpočinula. No, jestli se tomu tak dá říkat, hned v poledne jsem jela ke kostelu udělat pár fotek v infra červeném spektru, z nich se mi opět povedla možná jen jedna a nebo žádná, ale o tom to celém je, pravé poledne je tento typ fotografie nejideálnější. A pak jsem doma měla na talíři, že jsem příteli hned ráno nepůjčila auto do práce a že to a to kvůli autu… Takže i já mám běžné starosti a jak by jinak dnes bylo bez těch jeho poznámek nádherně. Ale o tom je vztah, občas chce velkou dávku tolerance a vypouštění. Na sobotu jsem vyložila z Vykládacích karet Archanděla Gabriela od Doreen Virtue a teď ke kartám:

ZROZENÍ

V tobě a kolem tebe rozkvétá nový život – je jím dítě, nápad, dobrá zpráva nebo skvělý projekt.

VĚNUJ POZORNOST SVÝM SNŮM

Ve spánku se ti dostává Božího vedení. I když si své sny nepamatuješ, odpovědi jsou ukryté v tvoji nevědomé mysli, odkud ti pomáhají. 

Opět máme nádherné karty. Dnes se rodí něco nového v našem životě. Pro páry, které se snaží o dítě, pak je velká pravděpodobnost, že se konečně zadaří. Samozřejmě otěhotnět můžeme i my ostatní neplánovaně, proto v tomto případě nezapomínejte na ochranu. Dále pro ostatní se záležitost týká započetí jakékoli nové životní etapy, řekněme přímo nové šance. V hlavě umělce, spisovatele, hudebníka… se rodí nápad na nějaké jeho dílo. Podnikatelům, obchodníkům i nám obyčejným lidem se objeví v životě určitý nápad, možno přímo šance, které by bylo vhodné si chytnout, šance, která se již nemusí více opakovat. Díky této šanci se mnohým mohou splnit jejich sny, mohou vydělat určitou částku peněz a nebo se realizovat jinak. Přejete si to? Tak do toho jděte! Věnujte pozornost svým snům! Nebojte se jich! Pochybujete? Pak se zastavte a nahlédněte hluboko do sebe a tam naleznete odpovědi, které hledáte. Dále poslední karta je pro nás také upozorněním, aby jsme věnovali pozornost svým snům, já osobně když v něčem tápu, tak před spaním požádám o odpověď na svoji otázku a většinou ji pak ve snu i dostanu. Pokud ji nedostanu, pak je to proto, protože odpověď již dávno vím a pak ji musím akceptovat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop