Orákulum na 17.12.2016


17-12-2016-orakulum

Po včerejším náročném dni, jsem dnes vytáhla pro uvolnění z Angel Aswers od Doreen Virtue. Jste na dobré cestě, jen teď vaše situace bude vyžadovat trochu trpělivosti a pak půjde vše, tak jak má, objeví se nová příležitost a když se jí chopíte, budete na nejlepší cestě k úspěchu.

ČEKEJTE

Vaše intuice bude vyžadovat trpělivost. Andělé vám neříkají „ne“ říkají „ještě ne“ .Vesmír někdy potřebuje trošku víc času, aby do sebe všechno dokonale zapadlo. To, o co žádáte, může také ovlivnit životy jiných lidí. Pokud se tak stane, vyžádá si to delší přípravu, aby bylo jisté, že budou zohledněny potřeby všech. Proto buďte trpěliví, aby všichni zainteresovaní dostali to, co je jim souzeno.

PŘÍLEŽITOST

Pozitivní růst a expanze je na vašem obzoru. Tato příležitost může sebou přinést inspiraci a vhled. A nebo to mohla být situace na kterou jste čekali, přemýšleli jste o ní. Může se začít projevovat možnost vytvořit změny ve vaší kariéře, nákup nebo prodej domu nebo přichází romantika do vašeho života. Ať už jsou vaše touhy jakékoliv, vaši andělé se chystají vám otevřít dveře s možnostmi pro vás. Jdete správným směrem!

ÚSPĚCH

Gratuluji! Jste na cestě k úspěchu. Nemusíte mít z nové situace žádné obavy, protože vše bude fungovat skvěle! Součástí úspěšného života je i péče o sebe. Je krásné projevovat vděčnost, ale dbejte abyste se nenechali ničit příliš náročnou prací. Vyhraďte si ve svém životě čas na odpočinek.

S láskou Saxi