Orákulum na 17.9.2016


17-9-2016-orakulum

JE TO NA TOBĚ!

Výsledný konec vaší situace je zcela ve vašich rukou! Můžete ovlivnit výsledek svým proaktivním přístupem. Seberte všechnu svojí sílu a budete mít jistotu, že dosáhnete šťastného konce! Nečekejte, že někdo jiný přinese změny. Jen vy dosáhnete úspěšného závěru, zdolání této situace vyžaduje vaši unikátní perspektivu a zkušenosti.

ZVOL SI NOVÝ SMĚR

Nastal čas zvolit si nový směr ve vašem životě. Okolnosti ve vašem životě, vás nenaplňují, nebo vaše srdce je plné nespokojenosti. Víte, že je pro vás ještě možná něco víc na tomto světě. ujistěte se, že jsou vaše metody komunikace velmi důkladné. Tato karta také může naznačovat, že došlo k nedorozumění, které vytváří výzvu pro zúčastněné strany. Odstraněním nedorozumění, můžete vyléčit situaci, takže každý může začít znovu.

PŘÍLEŽITOST

Pozitivní růst a expanze je na vašem obzoru. Tato příležitost může sebou přinést inspiraci a vhled. A nebo to mohla být situace na kterou jste čekali, přemýšleli jste o ní. Může se začít projevovat možnost vytvořit změny ve vaší kariéře, nákup nebo prodej domu nebo přichází romantika do vašeho života. Ať už jsou vaše touhy jakékoliv, vaši andělé se chystají vám otevřít dveře s možnostmi pro vás. Jdete správným směrem!

S láskou Saxi