Orákulum na 18.11.2016


18-11-2016-orakulum

Na dnešní den jsem vyložila „Angel Answers“ od Doreen Virtue.

DO NĚKOLIKA MĚSÍCŮ

Za několik měsíců se stane to, co teď řešíte. Božské načasování zajistí, že se vezmou do úvahy i rozhodnutí jiných lidí vzešlá ze svobodné vůle. Než se všechny kousky této skládanky poskládají a než se situace vyřeší, buďte trpělivý.

VYJÁDŘETE SE JASNĚ

V této situaci je nutné velice přesně a promyšleně komunikovat. Nepředpokládejte, že okolí automaticky pochopí, co chcete a co od něj potřebujete. Tato karta znamená, že došlo ke špatné komunikaci, která pro zainteresované strany znamená problém. Odstraněním tohoto nedorozumění se situace vyjasní a všichni se zase posunou dál.

ZEPTEJTE SE SVÝCH ANDĚLŮ

Vaši andělé jsou neustále s vámi! Ale aby vám mohli poskytnout pomoc, kterou hledáte, musíte je o to pořádat, protože nebesa respektují vaši svobodnou vůli. Položte svým andělům jasné otázky, na které hledáte odpověď. Můžete se zeptat nahlas, nebo pouze ve své mysli. Vaši andělé vám v souladu s boží vůli okamžitě pomůžou. Budou mít pro vás poselství týkající se přímo situace, na kterou se tážete. Tiše se posaďte na klidné místo doma nebo venku a požádejte své anděly o radu a vedení. Pozorujte, jaké poselství k vám přicházejí. Je možné, že odpovědi k vám přijdou jako pocity, zvuky nebo obrazy, nebo prostě najednou budete znát odpověď! Můžete anděly také požádat, aby vám během dne poslali znamení, která vás budou vést tím správným směrem.

S láskou Saxi