Orákulum na 2-5.9.2021


Ode dnešního dne až do poloviny měsíce mám dovolenou, ráda bych si ode všeho odpočinula, nic neřešila a pořádně se zrelaxovala… tento rok byl pro mě po pracovní stránce náročný. Proto teď dávám trochu delší předpověď na následující dny, tedy od čtvrtka do neděle. Vyložila jsem z Orákula vizí a z tarotu a teď ke kartám:

ZVĚDAVOST, SROVNÁVÁNÍ, NESPOKOJENOST + REFLEXE, OHLEDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ + AMBICE, CÍLE, INSPIRACE

+ RYTÍŘ MEČŮ – PRINCEZNA PENTAKLŮ – DEVÍTKA PENTAKLŮ

Ano, toužíme po něčem, co nemáme. Proč je sousedův plot zelenější než ten náš? Proč se jemu, jí daří? Proč oni žijí u moře a my ho máme tak daleko? Od malička mám vizi, kdybych měla tu možnost, tak neváhám a ihned se odstěhuji k moři… A o tom je přesně první karta, malá mořská víla se na chvíli ocitne v jiném světě, je jím okouzlená, ale zároveň si neuvědomuje, co by pro ni znamenalo, když by v něm žila. Já jedu na místo, kde jsem nikdy nebyla a kde má moje rodina své kořeny, na místo, kde se narodil můj pradědeček a kde bych měla mít i nějakou tu vzdálenou rodinu… Cesta tam trvá šestnáct hodin autem, ale už teď vím, že tam bude nádherně a že se mi od tam nebude chtít vracet domů. Ano, budeme něčím okouzleni, budeme porovnávat, budeme hodnotit svůj život… Mohou se nám ve vzpomínkách i vracet lidi z minulosti, naše chyby a nebo naopak naše vítězství… Kde jsme tenkrát byli a kde jsme zrovna teď? Máme v sobě neskutečnou motivaci, jiný svět nás může také neskutečně inspirovat. A teď jen jedna otázka, skutečně na to máme, aby jsme v tom cizím světě žili? A nebo nám bude lépe tam, kde jsme teď? Máme jít za svým cílem, i když víme, že ta cesta nebude jednoduchá, máme na to dispozice, aby jsme tam nakonec došli?

Rytíře mečů vnímám jako bojovou kartu, občas je to jen boj s větrnými mlýny, boj, kdy je naše energie rozptýlená na všechny strany a zároveň v sobě cítíme touhu po změně, která může vznášet konflikt do našeho života. Najednou máme jasno v tom, co chceme vytvářet, kde a nebo s kým chceme být. Víme, že tam, na tom místě a nebo s ní, s ním, v této situaci… tak by nám nechybělo nic… měli by jsme vše, vše, co jsme si jen přáli… Princezna pentaklů pro mnohé může hovořit o určité nabídce, smlouvě, prostě něčem pro nás hmatatelném… Tuto nabídku můžeme obdržet písemnou a nebo ústní formou. Než ale dojdeme s ní k naprosté spokojenosti, tak tomu může u některých z nás předcházet i ostrá výměna názorů, u ni se ale nádherně pročistí vzduch a my budeme vědět na čem jsme. Devítka pentaklů je karta sklizené úrody, je to karta léta a také dobrého úlovku. Takže se máme na co těšit…

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je aktuální ceník služeb

Viděli jste již horoskopy na měsíc září?