Orákulum na 20.7.2019


Dnes jsem na sobotní předpověď sáhla po Léčení s vílami od Doreen Virtue. Několik let mám tento balíček karet v jeho první edici. Bohužel se mi díky jejich klouzavému povrchu a větší velikosti s nimi špatně pracovalo, tak jsem je odsunula. Tento týden jsem si tyto karty koupila znovu v jejich druhé edici, kdy jsou v malém kapesním rozměru a materiál je pro mě velice příjemný a já si je prostě zamilovala. Karty mi dnes přímo lítaly balíčku sami a teď k nim:

ZVEDNI LAŤKU

RODIČ A DĚTI

PŘÍLIV FINANCÍ

První karta nám chce říci, že se v našich plánech a našich předsevzetích držíme hodně nízko. My máme prostě na víc. Jsou mezi námi tací, kteří se bojí snít, kteří sice ve skrytu duše po něčem touží, ale nedokáží ale v hlavě si to sami sabotují. Nemám na to, nezasloužím si to, nezvládnu to… a nebo si to nemohu prostě dovolit. Víly nám zde chtějí říci, že si všechno to, po čem toužíme zasloužíme a pokud svoji laťku nezvedneme, tak to prostě nedostaneme. Já si vzpomněla na výlet s moji maminkou a dětmi, který mě dnes čeká, laťka je zde můj výkon kolik ujdu, je to více, než si myslím. A opět je dnešek o afirmacích:

„JÁ TO ZVLÁDNU, JÁ NA TO MÁM, JÁ SI TO ZASLOUŽÍM….!“

Nechte si v hlavě jen to pozitivní, na veškeré negativa dnes a vlastně jednou pro vždy zapomeňte. Dnešní den přeje rodinným aktivitám. Rodiče by se měli věnovat svým ratolestem, je jedno zda jsou to malé a nebo již odrostlé děti, i já ve svém věku jsem pro moje rodiče dítě. Celkově se tyto vztahy budou vzájemně zlepšovat, někteří tak jako já zažijí nějakou příjemnou událost, očekávanou i neočekávanou a tato událost opět rodinu stmelí do sebe, začne se léčit jejich vztah. Občas tato karta oznamuje příchod někoho nového do rodiny, např. narození dítěte a nebo početí. A nakonec nás víly ubezpečují, že naše finanční situace se začíná zlepšovat. Hojnost, kterou cítíme v sobě se začíná pomalu zhmotňovat v realitě. Veškeré bloky jsou odstraněny a vše je již na dobré cestě. A opět je to o naší hlavě a o umění zhmotňovat naše pocity. Budeme-li v sobě cítit pocit dostatku, pak i realita bude taková. Dostatek se nemusí týkat jenom financí, ale zde může zasahovat do každé oblasti našeho života.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop