Orákulum na 22.4.2017


Na sobotu jsem pro odlehčení vyložila z karet Andělé, Bozi a Bohyně. Od pátečního odpoledne mám bolesti na jedné straně od krku po rameno, nemohu ani otočit hlavou, teď večer je to už extrém, za normálních okolností na nic takového netrpím, ale dnes jsem si v tomto počasí nepřitopila a ofoukla jsem se. Ve věštírně mám za sebou stará dřevěná okna, která netěsní. Až se trochu oteplí, tak mi je přítel nechá vyměnit za plastová, měla jsem to udělat už dávno. V sobotu v Brně začíná Astrovíkend, tak bych chtěla hned z rána se svoji maminkou tam vyrazit a trochu se inspirovat.

ANDĚL VESMÍRU

Rozšiřujte obzory svého myšlení.

Vesmír je velký a nekonečný a tak by jsme se měli dívat i na události okolo sebe, na sebe, na svoji práci, dívat se na vše v širších souvislostech. Nevidět jen jednu věc, jednu cestu, ale vidět i všechny okolnosti, další cesty, které jsou okolo. Měli by jsme myslet ve velkém. Představujte si, jak svoji prací zasahujete a ovlivňujete větší počty lidí, ale tak, aby jste neztráceli svoji čestnost a integritu. Vše je jen o našich myšlenkách.

ANDĚL RODIN

Andělé právě teď obklopují vás i vaši rodinu.

Andělé jsou teď nakloněny nám a naší rodině. Nemusíme mít o ni obavy. Pokud zrovna někdo řeší nějaký problém, který se týká nějakého člena či členů rodiny, pak vězte, že na urovnání nepříjemné situace se teď začíná pracovat.

BOHYNĚ POZNÁNÍ

Začněte využívat svých vědomostí a znalostí. Věřte své vnitřní moudrosti.

Právě dnes jsem došli určitého poznání. Možná jsme zjistili, že máme znalosti o kterých jsme nevěděli a nebo jsme si jimi nebyli jistí. Dnes nastal ten správný čas je začít využívat.

S láskou Saxi