Orákulum na 25.2.2018


Na neděli jsem vyložila pro odlehčení z karet pravé lásky od Brandy Grace. A už vím, čí byla pro mě dnes ta liška, ráno jsem si v tescu koupila malý kobereček na zem, chodím okolo měsíc, tento vypadal nejlépe, ale stále jsem váhala, nebyla jsem si jím jistá. Přítel mě ráno pro něj poslal s tím, že je to stále lepší než ten starý, sešlý na zemi, dala jsem mu za pravdu. Odpoledne jsem jela neplánovaně do ikei, na netu mě okouzlila jejich knihovna a u té příležitosti jsem potkala kobereček přesně podle mé představy, tak jsem i jeho vzala. Z toho plyne ponaučení, že by jsme měli více poslouchat svoji intuici a do ničeho se nehonit. A teď ke kartám na neděli:

DUCHOVNÍ VYSPĚLOST

Základem láskyplného vztahu je úcta k vlastnímu i k partnerovu duchovnímu růstu.

HOJNOST

Využívej hojnost ve svém životě k vytváření krásných věcí. odměna přijde v několika podobách , o kterých se ti ani nikdy nesnilo. 

HRANICE

Schopnost jasně a zdravě vnímat sebe sama je dobrým základem pro lásku.

Duchovní vyspělost je o tom, že přijímáme a respektujeme názory ostatních. Sice je pravda, že máme zde vlastní názor, ale nikomu ho nevnucujeme. Tím pádem, že jsme schopni si na vše udělat vlastní obrázek, můžeme zapochybovat i o tom co nám říkají ostatní, co nás učí rodiče i společnost. Pokud si hledáte partnera, pak si ho zde hledáte zodpovědně. Pokud jste již ve vztahu, pak s partnerem jednejte s citem a úctou, o všem si popovídejte a snažte se toho druhého pochopit.

Další dvě karty karty mi padly zároveň a vím i proč. Hojnost zde nemusí hovořit přímo o financím, může zde představovat i hojnost citů, spokojenosti či dobrého zdraví. Ale vše má své hranice, city by se měli projevovat jen ve zdravé míře. Pokud toho druhého zavalíte přemírou citů, pak se v nich může utopit, nemusí mu to být příjemné. I s imaginací finanční hojnosti je to obdobné, proč by jsme měli chtít milióny, které by jsme stejně nevyužili, byli by jsme šťastní i s menší částkou. Musíme si uvědomit, že vše má své hranice.

S láskou kateřina