Orákulum na 28.10.2016


28-10-2016-orakulum

POSELSTVÍ KVĚTIN – JETEL, ZVONEK

JETEL

vize, bystrost, jasné chápání

Už v dávných dobách si lidé dopřávali určitý čas na hledání nových vizí. Odešli do přírody, stáhli se z každodenního života a čekali na vnitřní obrazy. Mnozí se nacházíte ve tmě nebo v mlze, máte pocit, že jste v něčem zabředli, a nevíte kudy dál.

Jetel je rostlinou blaženosti. Nese v sobě jednotu všeobjímající lásky a moudrost Buddhy. Charakterem této rostliny je nekonečná touha dávat lásku a obdarovávat druhé. Každý lístek má v sobě nespočet lístků ve tvaru kalíšků, které vyrůstají z jednoho základu. To vyjadřuje cit všeobjímající lásky a přináší duším sílu a vize. Jetel je spojen z duchy moudrosti – dárci jasného chápání, kteří přinášení přesvědčení a štěstí plynoucí z uvědomění. Když jsi spojen s vyšším já, víš co máš dělat. Pohleď tedy na jetel….

ZVONEK

tvůrčí síla, touha po poznání, spojení vnitřního přání s vnějšími událostmi

Obnovuje soulad s tvůrčí silou. Chceš poznat, co způsobují tvé myšlenky, co vyvolává tvou nespokojenost?

Zvonky jsou projevy harmonie, proto mívají velmi často fialovou barvu. Mají velkou duchovní sílu a přinášejí zvláštní poselství duchů hor. Zvonek vyjadřuje toleranci a schopnost přizpůsobit se okolí, harmonizovat všechny prvky života. Dovol si nyní ponořit se do svého vnitřního prostoru, ve kterém jsou všechny myšlenky, Odděluj je a ty nepotřebné a špatné přesouvej do koše. Teď přichází světelná bytost, bere koš plný tvých roztříděných myšlenek a odchází. Ty zůstáváš stát na louce plné zvonků…..

LENORMAND – DÍTĚ

A dnešní den se týká nových začátků, něčeho nového ve vašem životě, může to zasahovat do jakékoli oblasti vašeho života. Také tato karta značí naivitu, lehkomyslnost, důvěřivost, jemnost, něžnost, věrnost, malost….. vlastnosti, které jsou přiřazeny dítěti. A nebo se jedná o opravdové dítě či osobu, mladší než vy.

Imaginujte si svoji budoucnost, zahoďte všechny negativní myšlenky! Ale nejdřív si ujasněte, co vlastně chcete, ať máte jasnou, ničím nerušenou vizi!

S láskou Saxi