Orákulum na 4.8.2018


Tak jsme zrádně zvládli pracovní týden, nebo aspoň já. Musím říct, že den ode dne tu mám stále větší teplo, beru to z té lepší stránky, aspoň mě to pořádně prohřeje. Na sobotu jsem vyložila ze dvě karty z karet vědomé duše.

PLAMENY MOUDROSTI

„Otevírám se veškeré moudrosti života a vděčně se o ni dělím s druhými.“

Vědma na kartě nám připomíná, že se máme ještě co učit, protože moudří se nerodíme, moudrost získávám postupem let jak jsme starší a starší. Po nás se zde chce, aby jsme moudrost, dejme tomu pokud budeme potřebovat určitou radu, aby jsme moudrost hledali ve starších lidech, našich rodičích, prarodičích a nebo lidech, kteří mají něco za sebou, něco prožili a na základě toho mohou svoje zkušenosti předávat dále a také v lidech, kteří svůj život zasvětili učení. Moudrost můžeme také nalézt na starých místech či ve starých stromech. Vědma nám také říká, že ne každá zkouška, kterou procházíme je lehká, že po nám po ní mohou i zůstat jizvy na těle, které nám budou připomínat čím vším jsme se prošli, tyto jizvy jsou náš život, naše zkušenosti, taky nějaké mám na těle. Pokud patříme mezi starší ročníky či se považujeme za moudré, pak se po nás chce, aby jsme se o rady z života poděli s mladšími ročníky.

BYTOST ŽIVLU ZEMĚ

„Vděčně přijímám hojnost, kterou mě obdařuje Matka Země.“

Tato karta nám říká, že veškerá hojnost pochází od bohyně Gáii, Matky Země, spadají pod ní další tři živly: voda, oheň a vzduch, tj. veškerý život. Tato karta nás vybízí, aby jsme se zbavili veškerých toxinů, jak z našeho těla, tak i z našeho života. Zdraví život na naší Zemi bude probíhat jen tehdy, pokud naši planetu Zemi budeme udržovat čistou, nebudeme ji zatěžovat různými jedy. Dnes odpočívejte, procházejte se po přírodě, vnímejte tu krásu okolo a nasávejte energii Matky Země. Pokud dnes lítáte hlavou v oblacích, pak se uzemněte, např. se projděte bosí po zahradě, po parku či kdekoli jinde, vnímejte zemi pod sebou, představte si, jak vám z chodidel začínají růst kořeny, jak se zakořeňujete stále hlouběji a hlouběji do země, rozpažte ruce a vnímejte tu energii, vůni, štěbetání ptáků okolo, chroustání brouků… Úplně mě teď napadli věty: Já jsme Země, já jsem ta životodárná energie… Uzemnění je plně spjato s první čakrou a ta, pokud správně funguje, tak nás jen tak nic nerozhodí, stojíme pevně na zemi a máme vše co po materiální stránce k životu potřebujeme.

S láskou Kateřina

Ceník Služeb