Orákulum na 6.5.2018


Na neděli mě přitáhl balíček Karet pravé lásky od Belindy Grace a k němu jsem vyložila další kartu z Poselství Archandělů od Doreen Virtue. A jaké lekce nás dnes čekají:

SEBEÚCTA

Není třeba obětovat svoji sebeúctu ve jménu lásky nebo pocitu bezpečí.

URČETE SI PRIORITY

Archanděl Metatron: „Soustřeďte se na to, co je pro vás nejdůležitější. Pomohu vám s přípravou a motivací.“

Zůstaňte věrni sami sobě a věcem, kterým věříte. Každý člověk by měl mít svoji úctu, měl by vědět kam až může zajít aby to byl stále on, aby si na nic nehrál. Pokud se budeme někomu podbízet, pak tím opravdu ničeho nedocílíme, maximálně jen toho, že zpronevěříme sebe a své hodnoty. Tato karta je také úzce spjata s naší cti a čestnosti. Ano, já něco strašně moc chci, ale vím, kam až mohu zajít, jsou věci, na které nemám žaludek a toho se držím. Nikdy nechodím pod svoji cenu, není to o Egu, je to o mé sebeúctě.

Se situací druhé karty se potýkám už od sobotního rána, tolik bych toho chtěla stihnout, ale mám tak málo času. Proto si napíši vše na papír a seřadím od nejdůležitější věci až po tu nejméně důležitou, popřípadě si vytvořím časový harmonogram dle kterého se bude celý den řídit. Tato karta se může také týkat našich zájmů či podnikání, rádi by jsme se věnovali více činnostem naráz, ale bohužel to není možné, naše energie by zde byla rozhozená na více stran a ani na jednu stranu by jsme neodvedli stoprocentní výkon. Proto je nejlepší si sednout, uklidnit se a zapřemýšlet, jaká činnost je pro nás prioritní, jaká činnost nám přinese nejvíc financí a nebo co nás bude nejvíce naplňovat. A do činnosti pak vložte sto procent svoji energie. U někoho se situace může týkat  i jeho partnerského vztahu, kdy se rozhoduje mezi dvěma partnery a nebo se rozhoduje, zda vůbec s tímto partnerem chce zůstat. Zde doporučuji si sepsat pro a proti na papír a na základě toho se rozhodnout.

S láskou Kateřina