Orákulum na 7.10.2018


Na neděli jsem tentokrát vyložila jednu kartu z Nanebevzatých Mistrů od Doreen Virtue, karta mi přímo sama vyplula z balíčku. A druhá karta je z balíčku Andělé drahých kamenů od Margaret Ann Lembo, opět sama vyplula. A teď ke kartám:

VYTRVALOST

Na kartě je namalován keltský bůh sklizně Lugh. A nejdřív aby jsme mohli sklidit, tak musíme také zasít a stále zalévat, to chce od nás velkou dávku trpělivosti, protože bez té by jsme úrodu sklidili buď nezralou a nebo žádnou. pokud opravdu po něčem toužíte, tak tato karta nám přímo říká, že máme jít za svými sny, že se jich nemáme vzdávat i kdyby jsme hned teď neviděli za sebou ani před sebou žádné hmatatelné výsledky. Práci, činnosti si také můžeme rozdělit do několika etap, hlavní zde je, že nestojíme na místo a ať jen krůček po krůčku, tak stále pokračujeme vpřed. Nepolevujte a vytrvejte a vezte, že cíl je na dosah ruky.

TURMALÍNOVÝ KŘEMEN

Otročíte technice? Bombarduje vás příliš mnoho elektromagnetických frekvencí? Posilte svou ochranu před silami, které vás vysávají a propojte se s matkou Zemí. při práci s elektrikou dělejte přestávky, abyste mohli načerpat novou energii.

ANDĚL ENERGETICKÝCH POLÍ

Odpočinek v přírodě mi přináší potěšení. propojení s matkou Zemí posiluje můj ochranný energetický štít. Mé tělo dokáže snadno odrážet elektromagnetické frekvence. Čerství vzduch a slunce mi pomáhají udržovat životní rovnováhu.

Prostě čistě a jednoduše, vytrvalost a pracovní nasazení je super, ale nezapomínejte také na sebe, jděte se aspoň na chvíli mezi tím projít do přírody, tam se pročistíte a načerpáte novou energii. 

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Vloženy nové mandaly do eshopu zde je odkaz

Stránky K.S.Art opět v provozu zde je odkaz