Orákulum na týden 13-19.5.2019


Na následující týden jsem tentokrát vykládala intuitivně, ústřední kartu jsem vytáhla jen jednu z Orákula vizí od Ciro Marchettiho a dvě karty jsem vyložila z Mystického šamanského orákula. A teď ke kartám:

ROVNOVÁHA, ROVNOST

+ STAROVĚCÍ PŘEDKOVÉ – KRUH

První karta je převážně o nás, o našem vztahu k ostatním lidem a také přístupu k situaci, ve které se v současné době nacházíme. Tato karta je o spolupráci, my něco ze sebe dáme a ten druhý doplní zbývající díl. Platí to v zaměstnání, partnerství, v rodině… Partneři se zde vzájemně doplňují i když každý z nich je úplně jiný. Pokud obě strany budou spolupracovat, pak máme vyhráno, danou věc můžeme dotáhnout k dokonalosti. Co by byla tma bez světla? Co by bylo dobro bez zla? Černá bez bíle? Muž bez ženy? Takový je život a ať budeme dělat cokoli, pak tyto zákonitosti nezměníme. Lze se s nimi jen smířit, přijmout je. Rovnováha je o najití toho správného středu, správného kompromisu.

Následující dvě karty první doplňují. Začnu u posledního kruhu, který hovoří o opakujících se cyklech života. Jednu chvíli je nám nádherně, nic nám nechybí a pak najednou se náš život může otočit o sto osmdesát stupňů a my čelíme problému, před kterým nestojíme poprvé. Víme, že ho vyřešíme, ale kdo nám zaručí, že se stejná situace nebude opakovat? Běžné věci jako např. změna ročního cyklu, počasí, sucho… to neovlivníme. Ale to, že si např. hledáme stále stejný typ partnerů, kteří jsou nám nevěrní a nebo nás obírají o peníze či máme jiný problém, pak z tohoto můžeme vystoupit a to tak, že něco změníme a tím z tohoto kruhu vystoupíme ven. Přímo co máme změnit nám radí starověcí předkové. Naše budoucnost je přímo závislá na nějakém dramatu z minulosti, buď nám někdo ublížil a po nás se chce, aby jsme mu z hloubi srdce odpustili, vše propustili a šli dále. A nebo se jedná o problém, který je spjat s našimi předky a nebo přímo s našimi minulými životy. Zde se také po nás chce odpuštění, já např. teď nějaký den odpouštím sama sobě věci, které jsem dělala v minulém životě a s pokorou žádám o odpuštění i Boha a ostatní zúčastněné, kterým jsem tenkrát ublížila. Je to běh na dlouhou trať, ale věřím, že se všem vyplatí. Dále nás starověcí předkové žádají, aby jsme přezkoumali všechny naše postoje a budoucí skutky, měli by vycházet pouze z čestných pohnutek. Ještě jednou se vrátím k první kartě: „Nebojujte se vzniklou situací, místo toho se s ní smiřte a přijměte ji jako součást sami sebe. Prostě se už stalo a na tom se nic nezmění.“

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde