Orákulum na týden 20-26.5.2019


Shrnu-li minulý týden, pak tento týden se u mě táhl přesně v energiích vyložených karet. S přítelem jsme vyřešili problém tak, že jsme oba přispěli a tím vznikl přesně ten popisovaný dokonalý celek. A dokonce jsem vyřešila jednu věc, která dle mých karmických zásluh z minulého života, mě měla položit až na dno, ale nestalo se tak. Pokud člověk změní cestu a má v sobě dostatek pokory, pak i jemu může být odpuštěno, což je záležitost mých posledních let, za které jsem toho udělala více, než za celý svůj život. Na následující týden jsem opět vyložila z Orákula vizí od Ciro Marchettiho, tentokrát mi vypadly dvě karty a toto doplnila jednou kartou z Mystického šamanského orákula.

MANIPULACE, NADVLÁDA, HRA, PŘÁNÍ OTCEM MYŠLENKY

REFLEXE, OHLÉDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ

+ RADA

Tento týden se bude táhnout v příjemnějších energiích. Řekněme, že si konečně na chvíli odpočineme, zastavíme a podíváme se zpětně na sebe a na svůj život. Teď ale začnu od začátku, z první karty není patrné, kdo jsou ty loutky v divadélku a kdo je ten bezstarostný klaun. On lehce, bravurně a absolutně přirozeně je ovládá, oni hrají přesně tak, jak on chce a ostatní se jen dívají jako kdyby to byla součást života, však také je. Vzhledem k tomu, že on má masku, tak jeho tvář je schovaná a vlastně i nepodstatná, nikoho nezajímá on, důležitý je jen děj, který se pod jeho taktovkou odehrává. Tato scéna mi připomíná běžný pracovní proces, kdy my jsme ty loutky, které se musí hýbat dle instrukcí od někoho, koho jsme vlastně ani nemuseli nikdy vidět. Manipulátor může být jak jedna osoba na pracovišti, kolega, nadřízený a nebo v horším případě se tento stav může týkat i naší rodiny, našeho partnera a nebo třeba nějakého našeho kamaráda. Manipulují s námi média a politici, ale o tom nechci psát. Každopádně jde zde o to, proč nemít svůj život pod kontrolou a proč si ho nezačít ovládat podle svého. Proč si nenapsat svůj vlastní scénář, dle kterého se bude náš život odvíjet? V dnešní době plné pravidel a omezení, pokud zrovna nepodnikáte a nebo v nejlepším případě, pokud máte tolik peněz, že vlastně nic nemusíte, pak je to opravdu složité se vymanit z tohoto systému. Zde ale tuto manipulaci vnímám takovou, ze které se můžeme vymanit, prostě si toto chování vůči nám nenecháme líbit a místo toho začneme hrát svoji vlastní hru. Poučit se zde můžeme právě z naší minulosti. Nebyl v ní někdo, kdo nám udělal něco podobného a tenkrát jsme si to prostě nechali líbit, byli jsme třeba ještě mladí a blbí, teď si to líbit nemusíme nechat. Teď máme svůj život ve vlastních rukou. Reflexe se zde může týkat jakékoli části našeho života, kdy hodnotíme, co jsem dokázali a co naopak ne. Díváme se na svůj život tak, jako nezaujatý pozorovatel na film. Nemá ale smysl se těmito věcmi dlouho zaobírat, minulost je již za námi a my ji nezměníme, můžeme se z ní maximálně jen poučit a pak jít hned dále do přítomné chvíle.

Z mystického šamanského orákula jsem vytáhla kartu s názvem „Rada“. Můžeme se teď víc jak jindy zaobírat otázkami o sobě, o svém životě a o svojí životní cestě. S touto kartou, když se zklidníme, pak veškeré odpovědi nalezneme uvnitř sebe a ve svém srdci, ve svém nitru, my to víme… Nepotřebujeme nikoho dalšího, aby nám dával odpovědi, stačí zde jen naslouchat myšlenkám, které k nám přichází. Pozor si zde máme dát pouze na naše Ego, to nám může našeptávat, že to nezvládneme a nebo že je to třeba pod naši úroveň, já Ego vnímám jako takovou falešnou hrdost, naše podstata leží až pod tímto Egem, buď ho zabijte tak, jak jsem to udělala já a nebo se ještě více uvolněte a nahlédněte až pod něj. Co vlastně doopravdy chcete?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde