Orákulum na týden 22-28.7.2019


Dnes jsem opravdu celý den neměla na nikoho ani pomyšlení, přítel se divil, že jsem dnes odměřená, ale já prostě chtěla být sama a nikým nerušená. Až teprve dnes jsem si pořádně po celém týdnu odpočinula. Na následující týden jsem vyložila opět z Orákula vizí od Ciro Machrettiho a jednu kartu z Mystického šamanského orákula. A teď ke kartám:

NEBEZPEČÍ, STRACH

SPOJENÍ, SKLÁDÁNÍ KOUSKŮ V CELEK, DOSPĚT K ZÁVĚRŮM

+ MNOHO CEST

Na první, ústřední kartě následujícího týdne je vyobrazen výjev z červené karkulky. Ona jde sama lesem bezbranná a kolem ní slídí nebezpečný vlk. Z toho vyplývá, že nebezpečí okolo nás nemusí být hned na první pohled viditelné, může být přestrojeno za něco úplně jiného, může nám všemožně lichotit a tím nás záměrně oklamává. Zde je na nás, aby jsme byli ve střehu, aby jsme důvěřovali svoji intuici, svým snům a řekněme že i zdravému rozumu. Pokud máte v plánu tento týden se pouštět do riskantních kroků, pak si vždy zjistěte záležitosti okolo, na první pohled vše může vypadat nádherně, ale na druhý objevíte někde háček, díky kterému by jste o svoji investici přišli. Je teď jedno zda investujete finance, čas a nebo svoje srdce. Pokud zrovna nic takového nebudete řešit, pak tato karta hovoří o vašem vnitřním nastavení, kdy si v hlavě představujeme všechny možné negativní scénáře, bojíme se. Záležitost se může týkat třeba jen drobnosti např. výsledků určitého lékařského vyšetření a nebo toho zda se rozbitá věc vrátí ze servisu opravená. Řešit zde můžeme i něco podstatnějšího, ale tak i tak platí, čím větší máme v hlavě temno, trápíme se kvůli tomu, tím víc roste náš strach a tím jsme potom i my zranitelnější. Naše představy zde dostávají energii, která je živí, u určitém případě jim dáváme i život. Máme tendence si zde utvářet předčasné závěry. A jaké je vlastně skutečnost? I na tu přijdeme. Postupně skládáme jeden kousek do druhého a jsme stále blíž opravdovému obrazu. Ano, není to ze dne na den, ale to nevadí, ze začátku můžeme být zmatení, nevíme, co si o celé záležitosti máme myslet, čím víc nalézáme odpovědi na svoje otázky, čím víc střípků k nám přichází, tím ostřejší se utváří obraz před námi. A nakonec nám vše začne dávat smysl. A teď byl ten strach opravdový a nebo smyšlený? Někteří z nás se mohli bát proto, protože ztratili svoji cestu, hledali sami sebe, kým jsou a kam směřují. Nemusíte se bát, opět se rozední a vy uvidíte!

A kam vlastně směřujeme? Je jedno, kterou cestou se vydáme, všechny z cest směřují k cíli. Některé jsou delší, jiné kratší, ale na tom nezáleží. Jedna cesta se uzavře a v zápětí se před námi otevře několik cest dalších. Zde nás karta přímo vyzývá, aby jsme vyšli z naši komfortní zóny, aby jsme opustili naši vyšlápnutou cestu protože nás již přerostla a nebo protože hrozí, že se na ní ztratíme. Ano, když vystoupíme, pak hrozí, že se ocitneme na energii první karty, právě v tom temném lese, kde nevíme co je okolo nás, může nás i ten strach ovládnout. Strach je zde jen iluze, není opravdový, je to stav naší mysli. A po pár krocích, metrech, kilometrech… najednou uvidíme, že i tato cesta vede k cíli. Nebojte se nových příležitostí, důvěřujte, ale zároveň i prověřujte!

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop