Orákulum na týden 24-30.6.2019


Tento týden byl pro mě velice přínosný, hodně věcí jsem si uvědomila. Na následující týden jsem vyložila dvě karty z Orákula vizí a jednu kartu z Mystického šamanského orákula a teď ke kartám:

LÉČENÍ, POZORNOST, PŘÁTELSTVÍ

REFLEXE, OHLÉDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ

+ HORNÍ SVĚT

První karta tohoto týdne hovoří o dávání a příjímání ozdravné energie lásky. Vnímám ji jako lásku ve všech možných podobách. Na kartě žena odpočívá v kruhu ozdravné energie lásky, ruce okolo ní charakterizují jak dávání, tak i přijímání této energie. Její tělo a duše se pomalu zaceluje. Jak moc dovede pomoci láskyplné slovo a nebo pohlazení od přítele, známých a nebo neznámých lidí. Tento týden se nám honí hlavou různé myšlenky a příběhy z minulosti. Ohlížíme se zpět v čase a hodnotíme co jsme dokázali a co naopak ne. Přemýšlíme o minulosti, kde jsme byli tenkrát, kde jsme teď a nebo kde jsem mohli být kdyby… Nejsme již zaujatí a vše vnímáme s rozvahou a s časovým odstupem. Hodnocení minulosti je dobré protože se můžeme z našich chyb poučit s již více je neuděláme. Ale nemá smysl se v ní moc dlouho utápět. Minulost již nezměníme, žijeme tady a teď a právě v tomto okamžiku si tvoříme svoji budoucnost. Ještě se vrátím k první kartě, díky ní nás naše minulost již nebolí a nebo bolí jen minimálně.

V horním světě pobývají andělé, starobylý předkové a všechny ostatní bytosti světla. V tomto světě se můžeme dozvědět náš osud, náš úděl proč jsme tady a kam máme směřovat. Tam se dozvíme, kým ve skutečnosti jsme a jaký máme v sobě potenciál. Do tohoto světa odchází také duše zemřelých. Vnímám ho jako svět, který je nad námi, jako svět neskutečných možností, jako náš Vesmír. Problémy, které se v našich životech právě teď objevili mají svůj důvod. Díky jim se můžeme neskutečně posunout dopředu. Vnímám to tak, že nás to celé má donutit uvědomit si naši podstatu, kým jsme, co od života chceme a co naopak nechceme. Orla na kartě vnímám jako nadhled z vrchu na náš život a na situaci v jaké se v současné době nacházíme. Po nás se zde chce, aby jsme se zbavili všeho co odvádí naši pozornost od toho, aby jsme se posunuli dále. Vnímejte se reálně i s vašimi chybami, na nic si nehrajte! Vždy můžete požádat o pomoc anděly, aby vás navedly. A pokud již svoji odpověď znáte, pak neotálejte a začněte jednat!

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop