Orákulum na týden 9-15.9.2019


Celý víkend bylo zataženo, ochladilo se, bylo to znát i v domě, tam jsme na chvíli museli přitopit. Jak já se těším, až opět začne svítit sluníčko. Na následující týden jsem vyložila z Orákula vizí od Ciro Marchettiho a jednu kartu z Mystického šamanského orákula a teď ke kartám:

IDENTITA, ZKOUMÁNÍ VLASTNÍ OSOBNOSTI, SEBEPOZNÁNÍ

PŘITAŽLIVOST, VÁBENÍ, OMÁMENÍ

+ DAR

Tento týden se opět dozvíme pár věcí o nás samotných. Ale tady mi do hlavy skočila i další věc a tou je, že masku, kterou nosíme před ostatními nesundáme jen my sami, ale také ostatní, naši blízcí, děti, partner… ti všichni nám tento týden mohou ukázat víc ze sebe. Ukáží nám to, co ukrývají v sobě, možno nám to ukazovali již dříve, ale my jsme to přehlíželi a nebo jsme to prostě nechtěli vidět protože sami jsme o tomto člověku měli určitou naši představu. Každý člověk nosí několik tváří, několik masek, v zaměstnání je takový a mezi svými blízkými je úplně jiný. A také má jednu či více masek, pod které ani ty nejbližší nepustí, pod nimi jsou další masky, slupky na odloupnutí. Co je pod nimi to neví ani on sám. Celý život se poznáváme, celý život postupně zjišťujeme kým jsme, co tady děláme a co vlastně doopravdy chceme a cítíme. Sloupnutí další masky pro nás může např. znamenat nahlédnutí do našeho podvědomí, záblesk obraz či myšlenka z minulého života a nebo prostě v sobě z ničeho nic najdeme zalíbení v nějaký koníček, který by nás dříve ani nenapadl, můžeme v sobě objevit dřímající talent a nebo v sobě objevíme více síly nebo zbabělosti… Tato karta má široký záběr. Druhou kartu vnímám jako hru s ohněm, kdy nás něco nepředstavitelně láká, toužíme po tom, možno až nemůžeme spát. Ale to něco je nebezpečné, můžeme se spálit, ale ani nemusíme, dopředu to nevíme. Jsem omámeni krásou, jeho, ji, to musím mít… A to, že jsem ve vztahu a to, že zrovna na tu věc nemám peníze? Já to prostě musím mít… To je jeden výklad této karty, druhý hovoří o tom, že tou femme fatale, tou neodolatelnou, přitažlivou a plnou energie, tou jsme my samotné. Je jedno, zda jsme žena a nebo muž. Mnozí právě tento týden tuto vlastnost, řekněme i přednost v sobě objeví. Ale opět zde pozor, aby jsme si nehráli s ohněm, aby jsme tuto vlastnost, tento dar v sobě nezneužívali, nemuselo by se nám to vyplatit.

Dar na poslední kartě je o tom, co my rádi dáváme ostatním bez toho, aby jsme něco očekávali zpět. Je to úsměv, milé slovo, polibek, vynaložená energie, ale také i hmotné věci jako takové. Je to něco, co je pro nás cenné, někdy přímo to nejcennější jako je opravdová láska a naše nejniternější pocity. Zde nás karta nabádá, aby jsme si stanovili zdravé hranice, aby jsme ze sebe nedali vše, aby nás to celé nevycuclo, aby jsme se pro někoho nestali otroky. Nezdravá situace také nastává, když my jemu, jí, dáme lásku, dáme jí veškerý svůj čas a sami nic nazpátek nedostaneme, cítíme se pak ošizení, méně cenní a podvedení. Zde je nutné si uvědomit, že ve všem musí být rovnováha. Tuto kartu také vnímám jako dar života, dar toho co máme, našeho štěstí, naší práce, lásky, rodiny, naplnění… možno přímo tento týden dostaneme i něco hodně příjemného od Vesmíru. Ale zde jen za předpokladu, že to nebudeme očekávat, budeme s vděkem vše přijímat a budeme děkovat za vše co máme. Já takto děkuji každý den, děkuji za příležitosti, za lásku, za rodinu, přítele, za nádherné místo, kde žiji, za svoje úžasné děti a kočičky. Děkuji za hojnost a za šanci pomáhat ostatním.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop