Orákulum vizí na 20-26.6.2016


IMGObčas v životě nastanou situace, kdy nevíme jak dál. Zapomínáme, že jsme tělem i duchem zároveň a pak zbytečně trpíme. Měli by jsme si udělat čas na meditaci a spojit se svým vyšším já. Měli by jsme odhodit masku a podívat se do našeho nitra. Vězte, že na to všechno tady nejsme sami. Celý svět je o dualitě, toto naznačují i dvě hůlky v mužově ruce. Dívka, která se láskyplně natahuje k muži je jeho duchovním průvodcem, může to být také jeho láska s minulého života a nebo také jeho dvouplamen, což je nejvyšší forma lásky. V pozemském životě je nám řada věcí skryta, nemůžeme je vidět, proto nás karty vyzývají, abychom se zastavili a podívali se na svět svým nitrem.

IMG_0001Jsme sice rozdílní, ale když změníme svou pozici, stanovisko a směr, můžeme nalézt společný základ a fungovat v jednotě. Tento proces je snadnější, pokud zúčastněné strany spolupracují ve vzájemné shodě. Šašek předvádí svůj tanec, síla se spojuje s pohybem a v jednu chvíli strne v dokonalém postoji. Jeho ruce udržují v rovnováze dvě masky opačných tvarů. Jejich protiklady se transformují, jejich tvary se začínají navzájem doplňovat a vytvářejí harmonické spojení jing a jang. V tomto výkladu, tato karta může odkazovat na muže, se kterým by jste rádi měli harmonické spojení.

IMG_0002Čím to, že zrovna chuti „zakázaného ovoce“ je těžké odolat? Ve svém životě býváme často vystaveni pokušením, od tabulky čokolády až po různé mezilidské vztahy. Vzít si jablko či nevzít? Je to otázka síly naší vůle. Já na kartě vidím silnou, spalující touhu po něčem, snad po muži? Stále mě hlodá v hlavě, jaké by to bylo? Stojí mě to za to? Jaké to bude mít následky? Vy se musíte rozhodnout sami.

IMG_0003Hlavní téma tohoto týdne je – Rozhodování – Rizika – Důsledky

Zvědavost, pokušení, touha vědět víc. Představa toho, co by bylo kdyby, nám nedává spát. Je přirozené toužit po poznání a jediná cesta k němu je poznávat. Potřebujeme-li si něco vyzkoušet, nezbývá nic jiného než si to zkusit. Právě tímto způsobem můžeme víc růst a vyhnout se stagnaci. Příčiny mají však své následky. Dopředu nemůžeme říct zda dobré a nebo špatné. Pokud to nevyzkoušíme, pak se nikdy nedozvíme co by to přineslo, ale zase na druhou stranu můžeme promarnit příležitost, která se rozplyne když se jí nechopíme.

S láskou Saxi