Orákulum vizí na týden 12-18.6. 2017


Na tento týden mi zůstaly v ruce dvě dvojice karet.

PŘESVĚDČENÍ – VÍRA 

PŘÍSTŘEŠÍ

Každá naše víra by měla být podložena reálnými základy. Na první kartě je muž, on má přes oči uvázaný červený šátek a v ruce drží řadu náboženských symbolů. On nevidí, ale místo toho slepě důvěřuje tomu, co někdo jiný hlásá. Je absolutně jedno o jaké náboženství se jedná a nebo zda je tento výjev jen projekcí toho, co nám kdo vložil do hlavy a chtěl po nás, aby jsme jeho tvrzení uvěřili. Máte nějaké reálné důkazy o tom, že tento člověk mluví pravdu? Že slib, který nám dal je v jeho silách, aby ho splnil?

Možno se z toho všeho budeme cítit trochu vyčerpaní. Možno se nám z této situace hlavou honí řada myšlenek. Bylo by záhodno se na chvíli zastavit, dobýt baterky a pročistit svoji mysl. Vypněte na chvíli mobily a vstaňte od počítače a vydejte se do přírody. Můžete jít na procházku do parku, do lesa, někdo třeba svůj klid najde na své zahrádce… prostě kamkoli pryč od hluků města, aut a nervozity ostatních lidí. Vnímejte krásy přírody, zelená barva má uzdravující účinky, štěbetání ptáků, zvuk tekoucí vody, šumění větru… se pro vás stane uklidňující písní. Můžete také objímat stromy, načerpávat z nich sílu a nebo já se vždy nabíjím kousek za domem u velkého splavu, síla vody působí na mě uklidňujícím dojmem a nabíjí mě.

KONTAKT – PODANÁ RUKA – DUCHOVNÍ VAZBY – SPOJENÍ

LÉČENÍ – POZORNOST – PŘÁTELSTVÍ

Následující karta nám říká, že jsme duchem a tělem zároveň. Když na to zapomeneme, pak se můžeme zbytečně trápit. Možno je záhodno si udělat čas na meditaci, také se můžeme spojit s našim duchovním průvodcem. Nevím proč, ale obě poslední karty zároveň na mě působí, jako kdyby se objevila v našem životě spřízněná duše, hůlky v mužově ruce představují dualitu, to by v jednom případě mohlo hovořit o spojení s dvojplamenem a nebo také o někom z minulosti, koho známe z minulých životů. Tato vazba nemusí zákonitě hovořit o partnerském svazku, může se zde jednat o člověka, se kterým nám bude dobře, který nám bude rozumět, někdo z rodiny, kamarádů… Může to být také duchovní spojení a komunikace na dálku, možno i mimosmyslová. Ten člověk jako kdyby léčil naše tělo a mysl, ale je to vzájemné. Na poslední kartě odpočívá dívka v kruhu ozdravné energie Reiki. Kruh okolo ní symbolizuje završení a celistvost.

S láskou Saxi