Orákulum vizí na týden 3-9.9.2018


Pro někoho konec prázdnin, konec léta a mnohým z nás přibudou od pondělí nové povinnosti spojené s našimi ratolestmi. I mě to čeká, synovy začíná škola a já musím vstávat o hodinu dřív než přes prázdniny. Na následující týden jsem vyložila z mého oblíbeného orákula vizí od italského umělce Ciro Marchettiho. A teď ke kartám:

ILUZE, KLAM, ZMATENÍ

PŘITAŽLIVOST, VÁBENÍ, OMÁMENÍ

VNITŘNÍ KLID, OKAMŽIK V ČASE

Hodně zajímavé karty nám padly. Začnu trochu netradičně, když jsem viděla první kartu, kouzelníka na obrázku, který mává okolo rukama a najednou tam, kde nic nebylo, tam se objevila bílá holubice, tak mi to připomnělo takové to naše ženské čarování s penězi, kdy i tam, kde nic není, tam prostě najdeme určité rezervy. Sami svým vlastním, neodolatelným šarmem, kdy se pro ostatní můžeme zdát až nebezpečné, ale zde bych to vnímala na naše takové to vnitřní zapálení se pro danou věc, prostě ten první týden i kdyby jsme si ty peníze měli někde vymyslet, tak těm našim ratolestem vše obstaráme, věci do školy, obědy, kroužky… a až pak se zastavíme, nebudeme nic víc již řešit a místo toho si vychutnáme takový ten přítomný okamžik v čase, tady a teď. Že by zasloužená odměna?

Jinak v běžném výkladu nás první karta upozorňuje na to, že můžeme žít v určité iluzi. Zde se jedná např. o identitu na internetu, kdy se my a nebo dotyčný může dělat jiným než ve skutečnosti je. V podstatě se tady může stát, že se seznámíte s nějakým mužem či ženou na internetu, budete ji naprosto uneseni, okouzleni, vaše hormony budou přímo splašené… ale realita zde bude naprosto rozdílná. A nebo se prostě jen tento týden potáhneme jako můra za světlem za nějakou naší ideí či plánem. V obou věcech nevidím nic špatného, občas je prospěšné dát životu nový náboj, novou jiskru a tady to bude přímo oheň. S poslední kartou můžeme být přímo až duchem nepřítomni, budeme pohlceni vlastním světem, vlastním vesmírem… a nejkrásnější na tom je, že budeme tady a teď, maximálně se budeme dívat do předu. Není to nádherné?

S láskou Kateřina

Ceník služeb 

Sunny – Life zboží na Fleru