Orákulum vizí na týden 6-12.3.2017


ŠTĚSTĚNA – OSUD – RISKOVÁNÍ – PŘÍZNIVÉ ČI NEPŘÍZNIVÉ OKOLNOSTI – POVĚRČIVOST

PŘÍSTŘEŠÍ

MINULOST A BUDOUCNOST – NOVÝ ZAČÁTEK

Tento týden budeme hodnotit výhody a nevýhody, budeme se rozhodovat, zda máme či nemáme riskovat. Je pravdou, že některým rozhodnutím se můžeme vyhnout, ale budou i taková, kdy budeme muset učinit nějaké rozhodnutí. Je to stejné, jako výhra v loterii a nebo hazardu, tady opravdu záleží na štěstí a na tom, zda je nám výhra nakloněna, zda nám ji přeje osud. Na první kartě je řada symbolů – čtyřlístek, podkova, číslo sedm a v jejich kontrastu je pátek třináctého, černá kočka a zrcadlo, které se může i nemusí rozbít, opět zde záleží na okolnostech. Pokud se nemůžete rozhodnout, pak sledujte znamení, které k vám mohou přicházet. A nebo pokud budete riskovat, jste ochotni se smířit i se ztrátou?

Tato situace se může v jednom případě týkat našeho domova a naší nejbližší rodiny, která se v něm nachází – našeho přístřeší. A nebo my někomu nabídneme pomocnou ruku, vytvoříme pro něj láskyplný domov a oporu, tak jako dívka na kartě, která srostla s okolím a na svém těle drží s láskou hnízdo s vajíčky.

Minulost již byla sepsána, na té se nic nezmění, neřešte ji, neřešte to, co se již stalo. Můžeme se z ní už jen poučit. Teď žijeme v přítomném okamžiku, užívejte si jej a tvořte si krásnou, lásky plnou budoucnost. Žena na kartě má v ruce klíč, ten otvírá dveře novým příležitostem. Kniha budoucnosti je nepopsaná, zatím prázdná záleží jen na nás, co v ní bude.

S láskou Saxi