Tarot Andělů strážných na 30.7.2017


Dnes jsem pro odlehčení vyložila z tarotu od Doreen Virtue, celý den jsem nic neřešila a jen jsem odpočívala po náročném týdnu a zítra mám také od práce pauzu, tak se budu věnovat rodině.

Motto dne: „Trpělivost přináší růže“.

ŠESTKA EMOCÍ

Vzpomínky mohou naplnit srdce mnoha emocemi. Je důležité, abyste na minulost vzpomínali nezaujatě a neviděli ji v lepších a nebo horších barvách, než jaká byla. Ve vašem životě se mohou nečekaně objevit lidé z minulosti. Všímejte si dětí, včetně svého vnitřního dítěte.

ČTYŘKA ČINŮ

Díky těžké práci a upřímnému úsilí jsme získali pocit bezpečí, spokojenost a finanční jistotu. Zasloužíte si přestávku, abyste si užili skvělého života, kteří jste vytvořili. Možná oslavíte báječnou událost, kterou jsou zasnoubení, svatba, koupě nového domova nebo narození dítěte.

SEDMIČKA HOJNOSTI

Buďte trpěliví! Někdy se sny vyplňují pomalu. Nedělejte si starosti. Tvrdě jste jste pracovali, takže vás čeká bohatá úroda. Teď je ideální doba na přípravy, protože se věci začnou hýbat rychle kupředu. Tento čas využijte k odpočinku a plánování.

Když to shrnu, tak se někomu dnes může v mysli oživit milostný vztah z minulosti. Každopádně od té doby jste se již hnuli tím správným směrem, vyřešili jste si svůj vlastní život. Jen ty vzpomínky se vrací, vše chce svůj čas, nejde zapomenout a vypustit to z hlavy ze dne na den. Někomu se něco nemuselo podařit, já mám v hlavě čtvrteční veřejné fiasko, který jsem i na ten den předpověděla, trochu mě to nepříjemně srazilo. Ale vím, že jsem již ušla velkou cestu ku předu, něco jsem dokázala, tak jsem si od všeho dala zaslouženou pauzu do konce týdne. Starosti si již nedělám a věřím, že za tvrdou práci obdržím odměnu.

S láskou Kateřina