Tarot Archandělů na týden 19-25.6.2017


ARIELOVA TROJKA

Dělejte to, co milujete! Období obrovského osobního růstu v povolání a nebo umělecké činnosti. Pracovat a nebo pomáhat si s ostatními.

RAFAELOVA PĚTKA

Všechno má svůj důvod. Přestat litovat a otevřít se příležitostem vedoucím ke štěstí. Snažit se vidět tu lepší stránku věcí. 

SVĚT

Archanděl Michael

Velmi šťastný konec. uzavření kruhu. Duchovní růst a vhled.

Následující týden začíná velice pozitivně. Jako kdyby jsme se našli, svoji energii budeme směřovat do věcí a do situací, které děláme rádi, které milujeme a naplňují nás. Stojí před námi něco, co nám kromě našeho naplnění a našeho růstu, může přenést také uznání a finanční odměnu. Někdo dokonce může být i placen za svoji tvořivost a opět, tvořivost se nemusí týkat zrovna umělecké oblasti, může se jednat o naše myšlenky, nápady všeobecně. Za námi je vidět kus odvedené práce a tady pozor, pokud chcete něco udělat, rozjet třeba nějaký nový projekt ke kterému vás to táhne, pak neváhejte a udělejte to. Možná nám ale pár věcí nevyjde přesně podle našich představ, nelitujte se, neřešte je a raději vězte, že vše co se děje má svůj vyšší důvod, vesmír má pro nás připraveno něco mnohem lepšího. Druhá karta také může hovořit o našich pochybnostech. Co když se něco stane? Co když to nezvládnu? Otevřete se novým příležitostem a tyto pochybnosti propusťte jednou pro vždy ze svého života. Poslední karta ta hovoří o posledním kousku skládačky a šťastném konci. Odvedli jsme skvělou práci. Můžeme být také za ni příjemně ocenění. Možno jsme také byli ve správný čas na správném místě. Každopádně poslední karta se také může týkat našeho duchovního růstu a také pochopení. Tady bych to viděla na zvládnutí nepříjemné situace, kterou představovala Rafaelova pětka.

S láskou Saxi