Tarot Archandělů na týden 26.11.-2.12.2018


Na následující týden jsem zvolila příjemnou, u srdce hřející andělskou energii. O andělských kartách se říká, že ať je situace jakákoli, pak nám ji sdělují velice přívětivým způsobem. A teď ke kartám:

GABRIELOVA TROJKA

Blahobyt plynoucí z chytrého plánování. Čas udělat další krok. Optimistické plány, které dopadnou dle očekávání.

GABRIELOVA KRÁLOVNA – Vášnivost, půvab, duchaplnost, nezávislost

Chvíle, kdy dokážete udělat cokoliv. Jděte za tím, po čem toužíte! Schopnost přitahovat nápomocné lidi.

RAFAELOVA PĚTKA

Všechno má svůj důvod. Přestat litovat a otevřít se příležitostem vedoucím ke štěstí. Snažit se vidět lepší stránku věcí.

První karta mi vylétla sama z balíčku sotva jsem ho vzala do rukou. Je to také pro nás ústřední karta tohoto týdne. Je to karta plná energie, té, kterou my vyšleme, investujeme ji tím správným směrem, tak aby padla na úrodnou půdu. Pro danou situaci uděláme opravdu maximum, naše síla, vůle, orientace je zaměřena na to podstatné, nic nás nerozptyluje, nerozostřuje náš bod zájmu. Je vhodná doba začít plánovat dopředu a třeba i hodně dlouhodobé plány, je doba vhodná k investicím. Je to ale také karta trpělivosti, nic není ze dne na den i když výsledky třeba už někde v dáli vidíme jak pomalu připlouvají k nám, vydržte, trpělivost růže přináší, není důvod se strachovat. Jsme opět plni optimismu a sebedůvěry. S Gabrielovou královnou je to opravdu celé o nás, my té energie máme opravdu na rozdávání. Víme co chceme, cítíme v sobě vášeň, opět je tam to sebevědomí a i ta vůle stát si za svým a to vše s určitou grácií a lehkostí. Okolo nás se mohou objevit i další nápomocní lidi. Ano, v posledních pár dnech to nebylo nejpříjemnější, jejich energie stále mohou dobíhat. Uvědomte si, že vše co se stalo mělo svůj důvod, tvrdím, že co tě nezabije, to tě posílí. Snažte se na celou situaci podívat z toho lepšího pohledu. Co vám to dalo do budoucnosti? Co vás to naučilo? Mělo se to stát, byl to vyšší plán. Nemá smysl se litovat, tím si nepomůžete. Zahoďte zášť a místo ní projevte lásku k ostatním, vždyť i ony jsou boží stvoření. Teď máme vše ve svých rukou, náš život se krásně vyvíjí, proto není vhodné se topit v nízkých energiích.

S láskou a s pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz