Tarot Archandělů na týden 29.5-4.6.2017


GABRIELOVA OSMIČKA

Usilovná činnost. Neočekávané, okamžité výsledky. Důležitá sdělení. 

VELEKNĚŽKA

Archanděl Haniel

Sugestivní jasnozřivé vhledy. Užitečné informace přicházející při meditaci a rozjímání. Klid a usmíření.

GABRIELOVO PÁŽE

Činorodost, odvaha, optimismus, hravost

Nechat se unášet svou vášní. Být připravený na změnu. Příležitost zažít vzrušení a dobrodružství. 

Gabriel představuje v běžném tarotu hole a ty hovoří o energii a ohni. Tento týden se věci dají do pohybu, jsou to rychle blížící se události. Pokud bylo v minulosti nějaké nedorozumění, pak ustoupí pravdě, v tomto období budeme dobře pochopeni. Věci už nebudou stát na místě, možno se objeví i nové příležitosti, plány… Můžeme také stíhat více věcí najednou, což občas může být trochu náročnější, ale stále je to lepší varianta než nicnedělání. První karta doporučuje si vytvořit pevný plán a držet se ho, aby se nám věci později nevymkli kontrole. Pokud podnikáte, pak je nejvhodnější doba dát o sobě vědět a zviditelnit se.

Velekněžka ta hovoří o naší intuici. Pokud si nevíme rady, hledáme odpověď na nějakou otázku, pak odpověď nalezneme uvnitř sebe. My to víme, tušíme, cítíme to, toto je důležité si uvědomit. Odpovědi můžeme také nalézt pomocí snů. Vždy, když si nevím rady a nebo řeším nějaký problém, zdá se mi sen, kde naleznu odpověď. Důležité je taky se dát do klidu, získat nadhled nad svými myšlenkami, k tomu je vhodná meditace a také dostatek trpělivosti. Velekněžka je také odpověď ano na každou otázku. Někdo se díky mí může začít duchovně probouzet, s tím také souvisí umění odpouštění.

Popíši-li člověka, kterého představuje Gabrielovo páže, pak se jedná o osobu, která má ráda výzvy a snaží se do všech svých činností přinášet optimismus. Je to hodně energetický člověk, miluje život, věří si a je ochoten riskovat. Je to situace na kterou jsme se připravovali a doufali jsme v ní. Možno také tento týden postoupíme dále na kariérním žebříčku.

S láskou Saxi