Tarot na 15.3.2017


Na dnešní den jsem poprvé vyložila z nových karet: The Psychic Tarot of the Heart od Johna Hollanda. Tento tarot se skládá z velké Arkány, části malé Arkány (9 karet z každého elementu) a sedmi karet, kde každá představuje jednu čakru. 

SRDEČNÍ ČAKRA – KORUNNÍ ČAKRA – ČAKRA TŘETÍHO OKA

Když složím dohromady klíčová slova těchto karet, pak nám přináší toto poselství: Já miluji, já vím a já vidím!

Srdeční čakra je rovnoběžně se srdcem a představuje bezpodmínečnou lásku, soucit, harmonii, partnerství a léčení. Má se za to, že je to spojovací článek mezi myslí, tělem a duší. K aktivaci této čakry je důležité poslat do svého srdce lásku, léčivou energii ve formě modrých a zelených paprsků. Modré jsou pro nalezení míru a zelené mají léčivou sílu. Můžete tuto energii poslat komukoli bezpodmínečně a pak vám tato láska, tato energie bude vrácena.

Korunní čakra se nachází na vrchu hlavy. Tato čakra nás spojuje s Universem, nekonečností a našim vyšším vědomím. Je to spojení mezi vědomou (rozum) a nevědomou (spirituální) úrovní. K otevření této čakry je důležité si vizualizovat nad vrcholem hlavy lotus, jeho pupeny se rozkvétají a a od něho jde sprcha světle fialových jiskřiček jejichž světlo září do universa, cítit je a stále tuto představu udržovat. Až se vám tato čakra otevře, pak ucítíte největší blaženost – božskou lásku,

Čakra třetího oka nejčastěji hovoří o jasnovidectví, intuici, vyšším levelu vědomí a je spojena se všemi energetickými centry. Nachází se mezi obočím a těsně nad kořenem nosu. A úzce spolupracuje s krční a korunní čakrou a také pomáhá s naší duševní a intuitivní vnitřní ochranou. Zavřete oči a vizualizujte si kruh, pak čtverec a postupně různé objekty. Pokuste se dívat vaším vnitřním okem. Po zvládnutí tohoto si můžete vizualizovat také různé známé zvuky, tady zase se musíte pokusit je slyšet vašim vnitřním uchem. Aktivace této čakry vám pomůže k tomu, aby jste cítili, co cítí ostatní a co si myslí bez toho aby promluvili.

Obecně bych tyto karty shrnula dohromady: Otevřete své srdce lásce, poddejte se jí, dávejte a přijímejte ji nepodmíněně, to znamená nic nečekejte. V hloubi uvnitř sebe to víte, cítíte to. Někde ve vás je ukryta tato pravda, musíte se k ní jen dostat. Dokonce i můžete vidět to, co ostatní nevidí, cítit to, co ostatní necítí a nebo je to jen vaše napojení na toho druhého kterého máte ve svém srdci. Možná je okolo vás láska, velká láska a vy ji nevidíte a nebo si jí neuvědomujete, pak se na svět podívejte jiným pohledem, zapomeňte v něm na svoje oči… Dnes ráno, když jsem měla online výklad, tak mě před koncem z ničeho nic začalo bolet v krku, pak bolest odešla a za celý den se již neukázala. Po výkladu jsem volala příteli do nemocnice a zrovna v ten moment, kdy mi bolelo v krku mému příteli zaváděli sondu do jícnu a z ní také na stejném místě jako já cítil bolest. Před pár dny mu braly odběr z páteře, já jsem to nevěděla, ale z ničeho nic jsem byla nervozní a chodila jsem stále tam a nazpátek, pak jsem se uklidnila a poslala jsem mu srdce. On mi pak říkal, ty jsi to věděla, zrovna jak skočili, došla mi tvoje zpráva a potěšila mě. Přímo o tomto mluvím…

S láskou Saxi