Tarot na 15.3.2018


Před pár dny mi došel tento úžasný balíček nového tarotu, objednávala jsem ho již podruhé, poprvé se kartičky někde zatoulaly. Kresby jsou úžasné a příjemně se mi s ním pracuje. A teď ke kartám na čtvrtek:

POSEL VZDUCHU – ŠESTKA VZDUCHU + SÍLA – SOUD

Snažíme se rozumově najít východisko z daného problému, snažíme se přesunout z rozbouřených vod na klidné moře, z neúrodné půdy na slunnou pláň. Šestka vzduchu neboli šestka mečů je naše řešení, jenže my k němu postupujeme nevyváženou energií, bojujeme se vzniklou situací, jsme vztahovační, zákeřní, je to dlouhodobě neudržitelná situace. Po nás se chce aby jsme si zachovali chladnou hlavu a zapojili rozum, kterým máme na to, aby jsme našli cestičku jak z toho všeho ven, jak uspět v dané záležitosti.

Vše je o našem ovládání, zde žena na kartě zkrotila lva jen silou svoji vůle. A po nás se také chce aby jsme se na situaci podívali z nadhledu, možno pak uvidíme věci, které nám byli před tím skryty. Také by jsme neměli stále trvat na minulosti, co se stalo je již dávno za námi, tak proč se vracet zpět? Ano, občas to dá hodně práce, hodně ovládání, aby jsme vypustili minulost z hlavy, ale pokud se nám to povede, pak si opravdu oddechneme, budeme volní, otevřou se před námi nové příležitosti. Pokud chceme změnit okolí, pak musíme nejdříve změnit sami sebe.

S láskou Kateřina