Tarot na 16.11.2017


SVĚT – ČTYŘKA MEČŮ – ČTYŘKA HOLÍ

Dnes dotáhneme nějakou věc zdárně do konce. Světem končí naše cesta, můžeme oslavovat. Poslední díl skládačky zapadl do konce, teď již tvoří ucelený obraz. Svět je náš triumf, někdo může pociťovat až pocit uspokojení. Situace se může týkat jak krátkodobých plánů, tak i uskutečňování dlouhodobých cílů. A my jsme to zvládli. A teď si zasloužíme odpočinek, na něj odkazuje čtyřka mečů. Je to takový mezičas, kdy se ode všeho oprostíme, nic neřešíme, relaxujeme a nabíráme nové síly. Je také možné, že konečné řešení, ta třešnička na dortu, ta konečná tečka, nejde teď hned dořešit, je na ni nastartováno, ale chce to ještě chvíli čas a nám nezbývá nic jiného než čekat. Každopádně poslední karta již přímo hovoří o oslavě a vychutnávání si okamžiku úspěchu.

Zítra mě čeká nemocnice se synem, jen kontrola, už jsme konečně přišli na to, ze syn měl alergickou reakci z impregnace na oblečení. A pojišťovna nám již také přiklepla peníze za auto, takže už jen vybrat nějaké.

Čtyřka ve mě evokuje číslo čtyři, běžně hovoří o čtyřech týdnech až měsících, ale já v ní vidím v tomto případě i čtyři dny, v mém případě nucené období klidu bude opravdu přesně čtyři dny, než se vše vyřeší s autem zdárně do konce, vrátí se půjčené a hned na to koupí nové (no nové zrovna ne). A ještě se vrátím ke kartě svět, završení cesty, konec cesty může v partnerském vztahu hovořit i o prohloubení vztahu, svatbě, ale také může hovořit o rozchodu, kdy dál už cesta nevede a v tomto případě by byl pro nás důvodem k oslavě.

S láskou Kateřina